BYT

TŘI ROKY NA ZADKU – Domov hlubokých myšlenek

Věděli jste že, průměrně tři roky stráví každý z nás ve svém životě  na toaletě a že v našich domácnostech spotřebujeme nejvíce vody právě splachováním? V dnešní době bychom se měli ohlížet na přírodu a chovat se k ní šetrně. Je všeobecně známo, že zásoby vody na zemi se pomalu a jistě tenčí, voda je dražší a v některých koutech světa i vzácná. Proto by se každý z nás měl zamyslet,  vodou šetřit a především ji neznečišťovat.

Vždyť voda znamená život!

Jedním z mála, co můžeme udělat,  je např. ošetření odpadní vody, která opouští naše domovy.  I odpadní voda z domácností může být kontaminována a to zejména úpornými chemikáliemi v podobě čistících prostředků, které obsahují napříkla louhy a nejrůznější kyseliny.  V našich odpadních jímkách pak neprobíhá přírodní proces rozkladu a jímky slouží pouze jako uložiště fekálií, kde se tvoří patogeny zdraví škodlivé.

Máme pro vás jednoduché řešení, jak zajistit, aby vaše domovy opouštěla voda nekontaminovaná a přírodu nezatěžují. Nabízíme vám bakteriální a enzymatické přípravky, které jednak dokáží rozložit hustý odpad v jímkách, zabraňují zápachu a především nedovolí vzniku škodlivých patogenů.

Pro domácnost jsou to přípravky určené do žump a septiků Septiclean v kombinaci s Urychlovačem biologického čištění, který se postará jednak o rychlejší práci SeptiCleanu, ale především rozloži nežádoucí tuk, který se do odpadních jímek dostává převážně z kuchyňských odpadů.

Pro majitele domovních čistíren odpadních vod je to pak přípravek OxyBreak-domovní ČOV opět v kombinaci s Urychlovačem, který obsahuje chytré aerobní bakterie, a ty  jednak přispívají k bezproblémovému chodu ČOVky, ale samozřejmě také rozkládají organický odpad a opět zabraňují zápachu.

Pro čištění odpadů pak jistě využijete přípravek FreeLine – odpady, sifony, případně enzymatický přípravek Likvid, pokud je odpad zanesen tukem.

Pro ty, kdo na svých chatách a chalupách využívají suchých toalet nabízíme sety pro ošetření a to OxyBreak – Suché WC s Urychlovačem.

A pro majitele přenosných, suchých toalet pak přípravek SanniFresh. Obsah těchto přenosných toalet je pak možné kompostovat, jelikož jsou naprosto nezávadné a neobsahují škodlivý formaldehyd.

Všechny tyto přípravky jsou ekologické a biologické, šetří přírodu a v neposlední řadě i peníze. Jen si vzpomeňte, kolik jste zaplatili např. při vývozu vaší žumpy nebo septiku. Používáním přípravků firmy SUBIO EKO, s.r.o. značně prodloužíte dobu vývozu žump a u septiků toto úplně odpadá, jelikož přepadem, či trativodem odchází „čistá“ nezávadná a přírodu nezatěžující voda.  Zkuste řešení bez chemie a nechte pracovat přírodu.

Více o těchto přípravcích se dozvíte na www.subio.cz

 

 

 

 

 

 Související příspěvky

Luxusní tapety s nádechem asijské exotiky dodají interiéru atmosféru

redakce

Děti potřebují do pokojíčků teplou a odolnou podlahu

redakce

Dveřní kliky – široký výběr za super cenu

redakce