BYT

Když od svého bydlení chcete víc, než jen střechu nad hlavou

Pro mnohé již není bydlení jenom uspokojením základní lidské potřeby, výběrem lokality a nemovitosti dáváme na odiv svůj společenský status i světonázor. Novostavby Praha nabízí neotřelé a reprezentativní byty v hojné míře.
 

Spojení s přírodou, přesto pár minut do centra

Život v betonové náruči není nic pro vás? Nebaví vás koukat do oken protějšího domu, ale raději byste výhled do korun stromů či na vodní hladinu? I velkoměsto skrývá pár klidných zákoutí, kam můžete na chvilku utéct před ruchem civilizace, prodej bytů v Praze o tom jasně svědčí. V atraktivních lokalitách, jako je například Libeň nebo Barrandov, vznikají s přírodou pevně propojené a moderně koncipované novostavby. Praha je čím dál tím příjemnějším místem k životu.

Máte garáž. Chcete také kotviště?

Obzvlášť muži velmi ocení možnost doplnit svou sbírku dopravní prostředků o říční člun, když ho budou mít kam ukotvit. V bývalém pražském přístavišti v Libni si můžete užít všechny vymoženosti bydlení podle posledních trendů. Nejsou to jen obyčejné stavby, prodej bytů v Praze se nabídkou rozrostl o zajímavé rezidenční projekty pro náročné.

 

Co vás v klidném koutku na Praze 8 čeká? Klidné prostředí, výhled na opravený přístav a zeleň, efektní a přesto velmi užitná architektura. Ráno si můžete dát kávu, udělat si projížďku po řece a za pár minut dorazit na pracovní schůzku v centru města.

Pro rodinu s dětmi i aktivní singles

Atraktivní bydlení v klidném prostředí si užijí jak rodiny s dětmi i mladí a úspěšní lidé na vzestupu své kariéry. Své místo k životu v Praze si najde opravdu každý.

 

Související příspěvky

Průvodce laminem – jak si správně vybrat a koupit

redakce

Sestavte si originální stůl díky rozmanitým stolovým podnožím

redakce

Od primátora Vacka do OC Chodov aneb 10 zajímavostí Roztyl a Letokruhů

redakce