BYT DŮM

Nemůžete si stále navrhnout správně rozvrženou kuchyň? Jak na to?

Z hlediska rozmístění vybavení jsou kuchyně asi nejsložitější místností v celém interiéru. V této místnosti se totiž musí snoubit elegance s praktičností. Ani jedna kategorie nemůže být před tou druhou upřednostněna. Správně rozmístěné vybavení kuchyně bez potřebného vkusu a elegance vám příjemný pocit z vaření nepřinese. Stejně tak se vám ale nebude dobře vařit v kuchyni, která bude na první pohled elegantní, ale neprakticky rozmístěná. Jak ale navrhnout kuchyni správně, aby byla zároveň elegantní a maximálně praktická?

 

Na papíře ani v počítači se neprojdeteBlum_ds-kreis-kv_6

Pokud si chcete navrhnout kuchyň podle vlastních představ bez využití designéra a architekta, máte 2 základní možnosti. Tou první je náčrt na papír nebo v počítači. Druhou variantou je využití některého z online programů pro plánování kuchyní, který následně upravíte a vytisknete.

Při objednání u designéra nebo architekta vám bude dokonce vytvořen 3D návrh, který nabídne ještě lepší úhly pohledu na novou kuchyni. Ani na papíře, ani v monitoru počítače se ale nemůžete projít a nemůžete zjistit, zda vám bude zvolený návrh opravdu vyhovovat. Nejlepší by asi bylo, kdyby šla vytvořit kuchyně na zkoušku, kde byste si mohli otestovat, jak se v kuchyni budete skutečně pohybovat.

 

Ono to opravdu jde

Možná je to pro vás novinkou, ale kuchyně na zkoušku je v současnosti realitou, nejen snem. Tuto službu nabízí společnost Blum, specialista na moderní a praktické kuchyně, ve středisku Dynamic Space. V tomto studiu si můžete postavit kuchyni přesně podle svého návrhu a zjistit, zda vám bude nebo nebude vyhovovat. Bude vytvořen reálný prostor, vybavení budou tvořit reálné skříňky. Stačí se pouze předem objednat na zkušební jízdu, aby bylo studio volné. Nic není závazné. Do studia si můžete přinést vlastní návrhy a realizovat je může jakákoliv firma. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, jsou ve studiu Dynamic Space také odborníci, kteří vám pomohou najít nejlepší možné řešení.

 

Kompletní informace o firmě Blum najdete na www.blum.com

Blum_ds0038_2

 

 

Související příspěvky

Rali Decor

redakce

Jak zařídit moderní obývací pokoj?

redakce

Kupujeme sedačku

redakce