Search

Jak vypadá nákup nábytku s poradenstvím na Forliveshop.cz!

Kamenných obchodů s nábytkem si obvykle ceníme proto, že spolu s žádanými interiérovými kousky najdeme uvnitř i ochotnou obsluhu, která nám s výběrem fundovaně poradí. Ne vždy je však vyškolený prodavač snadno k sehnání – buď má povinnosti v zázemí obchodu, neb se o něj musíme dělit s jinými zákazníky. Moderní internetové e-shopy s nábytkem proto nabízejí poradenství on-line. A jak to vypadá jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži u Nabytek-forliveshop.cz.

Vše bylo samozřejmě anonymní. Zavolali jsme na zákaznickou linku a popsali svůj problém: malý obývací pokoj, červený koberec, jedna stěna natřená nazeleno a výběr vhodné sedačky či sedací soupravy. Podrobností bylo samozřejmě více, ale to přeskočíme. Ochotná paní nám nejprve navrhla několik možných variant, a když jsme se shodli na podstatných detailech, vyžádala si náš e-mail, kde nám prý napíše více. S napětím jsme čekali a skutečně! Za tři hodiny bylo všechno tam – návrhy na vhodné sedačky s konkrétními doporučeními a tipy. Stačilo si vybrat a objednat…

 

Množství výhod na jednom místě

Vyškolený personál však není jedinou předností, kterou svým zákazníkům může FORLIVE shop a.s. nabídnout. Na prvním místě je třeba vypíchnout skvělé ceny a nadstandardní kvalitu nabízeného nábytku. V nabídce je mnoho různých designů a stylů – okouzlil nás zejména cenově dostupný masiv, a to zvláště v oddělení ložnice. Kdo by nechtěl spát obklopený příjemnou náručí přírody?

Bavilo nás  i přehledné rozdělení kategorií. Třídit je totiž možné nejenom podle druhu nábytku, ale také podle místností, kam by se jednotlivé kousky mohly hodit nejlépe. Takže pokud je vaším snem třeba moderní kuchyně, stačí otevřít příslušnou kategorii a nechat se inspirovat dostupnými možnostmi a nápady.

Milovníci aktuálních trendů pak rozhodně nesmí minout kategorii Novinky 2018 s množstvím nápadů a dobrým tipů pro veskrze moderní a přitom funkční bydlení. A kdybyste si chtěli nabízený nábytek prohlédnout osobně, stačí navštívit kamennou prodejnu v Opavě na adrese Těšínská 1023/29 nebo v Krnově (Opavská 593/61). Široký výběr, vysokou kvalitu a dostupné ceny si na Nabytek-forliveshop.cz zkrátka zamilujete. Vyzkoušejte a uvidíte!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *