INSPIRACE STAVBA

Hledáte správnou investici pro bytový dům? Poradíme vám!

Konto, které slouží k opravám domu a vylepšování jeho vlastností mají všechny bytové domy v každé části naší republiky. A rozhodně se nejedná o malé finanční sumy. Jejich investice by se vždy měla zvážit a nedělat zbytečná a unáhlená rozhodnutí. Ideální je vybírat takové druhy investicí, které zvýší komfort dané stavby. A nejčastější volbou je zateplení. Jaké zateplení přinese bytovému domu efektivní úsporu, ale přitom nezatíží rozpočet a ani ho nepřevýší?

 

Zateplení fasády není jediným způsobem

Při vyslovení pojmu zateplení bytových domů, většinu vlastníků napadne jen zateplení fasády, což je investice téměř v řádech několika set tisíc korun. Taková investice rozpočet bytového domu výrazně zatíží, tím spíš, že společně se zateplením je vhodná i výměna oken v bytových jednotkách. Existují ale i jiné způsoby zateplení, které také přinesou výrazný efekt. Například zateplení půd bytových domů.

201202211551053

Půdou unikne opravdu podstatná část tepla

Půdou na bytovém době uniká opravdu velmi výrazná část tepla. Dokonce od chladné střechy mnohé podkrovní byty promrzají. Na vině je v mnoha případech absence tepelné-izolace. to ale znamená žádné složité řešení. Efektivní způsob nabízí například společnost Foukané Izolace s.r.o.. Ta se specializuje na zateplení pomocí foukané minerální vlny. Na svém kontě má v současnosti přes 1 200 úspěšných realizací zateplení půd bytových domů na různých objektech v různých částech republiky.

 

Velikost, tvar ani konstrukce nejsou překážkou

Foukaná minerální vlna využívaná společností Foukané Izolace s.r.o. je ideálním tepelně-izolačním materiálem. Aplikace probíhá totiž hadicí, přímo na místo určení. Materiál je na nákladním autě, které stojí před objektem a hydraulicky putuje hadicí. Na střeše se o jeho aplikaci postará jediný zkušený pracovník. Foukaná izolace vytvoří souvislou vrstvu izolačního materiálu na jakékoliv půdě. Nezáleží na tom, zda je půda vašeho domu pultová, sedlová nebo tvořená vazníkovou konstrukcí. Foukaná izolace se dostane do všech prostor.

Detailní informace o realizaci najdete na www.foukaneizolace.cz.

Související příspěvky

S prodejem nemovitosti neotálejte, je o ně stále zájem

redakce

Soutěžte se společností Trachea!

redakce

Gobelíny – vkusný doplněk do vašeho bytu

redakce