Search

Na Praze 4 vznikne atraktivní projekt – Rezidence Hadovitá

Hledáte nové bydlení v Praze, ale nedaří se vám nalézt adresu, která je dostatečně blízko centra a zároveň daleko od typického městského ruchu? Pak už dál hledat nemusíte, protože v městské části Praha 4 – Michle vznikne zbrusu nový projekt s názvem Rezidence Hadovitá. Bude se jednat o celkem 76 nových bytů a ateliérů ve vysokém standardu.

Nové byty Michle vznikají pod taktovkou známého developera Metrostav Development ve spolupráci s architekty z Arx Studia. Ti odvedli skvělou práci, neboť se jim podařilo vytvořit vizuálně atraktivní projekt, který využívá přirozeného potenciálu prostředí. Budovy kopírující svažitý terén budou nepřehlédnutelné a z architektonického hlediska velmi nadčasové.

Nové byty Praha 4 jsou koncipovány s důrazem na dostatečné prosvětlení, spoustu prostoru a komfort. Ateliéry a jednopokojové až čtyřpokojové jednotky o rozloze od 30 m2 do 100 m2 nabídnou potřebné podmínky pro méně náročným singles a bezdětným párům, stejně jako rodinám s dětmi. Nedílnou součástí bytů budou balkony, lodžie nebo terasy.

Do Rezidence Hadovitá se vstupuje ze stejnojmenné ulice. Občanská vybavenost Michle je na vysoké úrovni –  v docházkové vzdálenosti se nachází školka škola, lékárna, bankomat a další služby, které by mohli obyvatelé využívat každý den. V blízkosti rezidence jsou také obchodní domy DBK na Budějovické a oblíbené nákupní centrum Arkády na Pankráci. Pouhých dvanáct minut jízdy autem se lze dostat až do největšího nákupního centra OC Chodov.

Naprosto bezproblémové je i dopravní spojení s ostatními částmi Prahy. Pouhé dvě minuty chůze se nachází autobusová zastávka a tramvajová je jen o něco dál.

Volný čas lze v Michli trávit různými způsoby. Třeba venku v Baarově parku, kde se mimo jiné nachází i moderní multifunkční hřiště. Dobrou volbou je také nedaleký Kunratický les.

Pokud vás prodej bytů Praha 4 zajímá, přečtěte si o projektu další informace a aktuality na www.rezidencehadovita.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *