BYT

CS-BETON s.r.o.představuje unikátní dlažbu CSB – FLABELLLO

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Společnost CS-BETON s.r.o. patří ke špičkovým českým výrobcům betonových dlažeb. V jejich nabídce nyní můžete nalézt i velmi atraktivní dlažbu s názvem CSB -FLABELLO.

Nevšední originální tvar

Dlažba CSB -FLABELLO stojí za pozornost především díky jejímu nevšednímu tvaru. Dlažba se totiž skládá ze čtverců, obdélníků a velkých a malých klínů. Díky tomu je možné skládat z dílů různé kompozice jako jsou například oblouky, kruhy nebo dokonce vějíře. Díky tomu se dlažba CSB -FLABELLO hodí především pro historická centra měst, k objektům s historizující architekturou a luxusním objektům a plochám.

Barevné variace

Dlažba CSB -FLABELLO je k dostání hned v několika barevných provedeních. Vmůžete ji mí v černé, bílé, červené, modré, okrové a dalších barvách. Dlažba CSB -FLABELLO je k dostání i v různých druzích povrchových úprav. Vybrat si můžete například brokovaný povrch EXCELLENT, který patří mezi nadstandardní povrchové úpravy. Dlažbu si můžete objednat i v barevném provedení COLORMIX a díky ní vytvořit na zemi zajímavé barevné obrazce. Pozor, při pokládce dlažby v barevném provedení COLORMIX je nutné odebírat a kombinovat dlažební kameny z více palet současně a pokládat je zcela náhodně. Jedinečně tímto způsobem je totiž dosaženo dokonalé barevné kombinace v celé zpevněné ploše.

Kvalita za rozumnou cenu

Dlažbu CSB -FLABELLO můžete pořídit již za 379 Kč/m2 . Více informací o dlažbě CSB -FLABELLO a o dalších výrobcích CS-BETON s.r.o. najdete na www.csbeton.cz .

Související příspěvky

Stavíme sprchový kout – jak postupovat?

redakce

Sprchový kout nebo box?

redakce

Eurookna od truhlářské firmy Nenadál stojí za to!

redakce