BYT

Pusťte podzim do svých ložnic a nechte je rozzářit barvami přírody

Untitled document

Až se venku objeví první dešťové plískanice a vítr začne nepříjemně ošlehávat vaše tváře, neexistuje nic lepšího, než se zachumlat do báječně vyhřáté postele. V povlečení společnosti Matějovský s uklidňujícími přírodními motivy si pak v teple domova můžete připomenout světlé stránky podzimu, jako je jemně hřející slunce, listí romanticky šustící pod nohami a příroda zářící barvami. Objevte pro svou ložnici nové dezény povlečení Matějovský, které jsou inspirovány tímto krásným obdobím.
 
Povlečení inspirované podzimem
Přichází podzim a příroda, mocná to čarodějka, hraje všemi barvami. A právě nevšední krásy podzimu se staly inspirací pro nové dezény povlečení, které vzniklo ve spolupráci s předními designérskými studii ve Francii. Díky spojení kvalitního materiálu a technologie tisku reaktivními barvami si nyní můžete vychutnat nevšední a zároveň luxusní zážitek ze spánku. Povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu bavlna deluxe, který vás nejen hezky zahřeje, ale díky své jemnosti také pohladí na těle.
 
Barevná harmonie povlečení a prostěradel
Aby to vaší posteli „slušelo“ a byla dokonale sladěná, je třeba vybrat ještě prostěradlo ve správném tónu. U společnosti Matějovský si můžete vybrat z široké škály barev v materiálu froté nebo jersey.
 
povlečení

Taze ocre

bavlna deluxe 

Působivá kombinace něžné bílé a několika tónů okrové Vám vnese do ložnice tu pravou atmosféru babího léta. Povlečení ještě lépe vynikne ve spojení s bílým, žlutooranžovým, cihlovým, tmavě hnědým či čokoládovým prostěradlem.

Cena: od 745 Kč na jedno lůžko

povlečení

Taze green

bavlna deluxe

Povlečení Taze green vnese do vaší ložnice svěžest a elán. Zářivé tóny světle zelených listů v kombinaci s bílým podkladem navozují pocit pozitivní přírodní energie. Doporučujeme kombinovat s bílým, olivovým a zeleným prostěradlem.

Cena: od 745 Kč na jedno lůžko.

povlečení

Cobenhaque

bavlna deluxe

V povlečení Cobenhaque si budete připadat jako přikrytí peřinou listí v přírodě, která se ukládá ke spánku. Kombinace přírodních zemitých tónů přímo láká k odpočinku a relaxu. Kombinujte s oranžovým 

nebo tmavě hnědým prostěradlem.

Cena: od 795 Kč na jedno lůžko

 

Související příspěvky

Proč si koupit dům od developera? Výhody, kam se podíváš!

redakce

Mezonetový nebo půdní byt?

redakce

Moderní nábytek za moderní peníze

redakce