BYT

Moderní kuchyně si zaslouží moderní materiály

 

Stále více domácností pátrá po využití moderních materiálů v domácnostech. Kuchyně jsou v tomto ohledu místností, kde svou kreativitu můžete rozvíjet nejvíce. Kuchyně jsou totiž místem, kde se dají využít nové materiály velmi hojně. Převratné novinky v tomto oboru představuje společnost Duolit s.r.o.

 

Zapomeňte na dřevotřísku

Dřevotříska a klasické masivní dřevo byly až donedávna nejpoužívanějším materiálem pro kuchyně. Z těchto materiálů se vyráběly celé linky i pracovní desky. Nyní můžete volit i moderní materiály, které nabízí společnost Duolit s.r.o. Jedná se o umělý kámen. Umělý kámen se rychle rozšiřuje do našich domácností a už si získal velkou popularitu. Ta je způsobena především jeho skvělými užitnými vlastnostmi, odolností a krásným vzhledem. Společnost Duolit pro svou výrobu využívá pouze umělý kámen od světově známých výrobců. Můžete si vybrat umělý kámen Corian nebo HI-Macs. Oba tyto materiály jsou špičkou ve svém oboru. Když se ještě přidá vysoce kvalitní výroba společnosti Duolit, dostane se do vaší domácnosti opravdový skvost.

 

Z umělého kamene dokáže vyrobit dřezy, pracovní desky i celé sestavy

Technologie výroby z umělého kamene se stává stále kvalitnější. Od začátku výroby ušla společnost Duolit pořádný kus cesty. Nejdříve se výroba soustředila pouze na dřezy z umělého kamene a pracovní desky. V současnosti je výrobní technologie na tak vysoké úrovni, že vám Duolit dokáže vyrobit z umělého kamene téměř cokoliv. Můžete si nechat vyrobit a postavit celou kuchyni, vestavěné skříně z umělého kamene, ale také ostatní druhy nábytku. Umělý kámen může být také využit ve vysoce namáhaných komerčních prostorech.

 

Kompletní nabídku nábytku z umělého kamene naleznete na www.duolit.cz.

 

 

Související příspěvky

I v Praze lze bydlení sehnat snadno!

redakce

ČINČALA BUM a je tu váš dům!

redakce

Noční stolky už dávno nejsou jen nutností v ložnicích

redakce