BYT

Byty Jinočany jsou luxusní a levné

Hledáte nadstandardní bydlení v Praze, které by bylo luxusní a zároveň levné? Chcete, aby bydlení mělo dobrou a rychlou dostupnost do centra? Jestli ano, tak právě pro vás jsou tu nové bytové jednotky v projektu Byty Jinočany. Jedná se o bydlení v lokalitě Praha-západ, které nabízí vysoké standardy bydlení za velice nízké ceny.

 

Nenechte si ujít skvělou možnost nákupu bytu

V první části výstavby vzniknou tři obytné domy. V projektu Byty Jinočany je k dispozici až 36 nových bytových jednotek. V dispozicích 2+kk a 3+kk. Rozlohy jednotlivých bytů se také liší. Najdete skromnější byty o rozloze 39,1 m2 až po honosné byty s rozlohou po 92,42 m2. Přízemní byty mají vlastní předzahrádky, na kterých můžete relaxovat. Jedná se o velmi zdařilý projekt developerské společnosti Bemett a.s. Prodej jednotlivých bytových jednotek je již v plném proudu a o byty je velký zájem. Nepropásněte svou šanci.

 

Bydlení v Praze – západ je investicí do budoucna

Díky výborně zvolené lokalitě pro výstavbu je o Byty Jinočany opravdu velký zájem. V porovnání s cenami bytů v centru Prahy je cena podstatně nižší. Celé bydlení je v klidném a příjemném prostředí, kterému ovšem nechybí žádná součást občanské vybavenosti. Rychlé spojení do centra Prahy umožňuje rychlostní komunikace R1 a nájezd na dálnici D5. Nejbližší stanice metra (Zličín) je vzdálena pouhé 3 km od objektu. Za pár minut můžete být z klidného prostředí v centru velkoměsta. Pokud máte zájem také o nákup novostaveb a chcete vybírat z širší nabídky, navštivte stránky www.online-reality.cz/novostavby-developerske-projekty-praha. Zde najdete širokou nabídku pražských novostaveb v mnoha lokalitách za příznivé ceny.

Detailní informace o projektu Byty Jinočany naleznete na www.bytyjinocany.cz.

Související příspěvky

Kara senver munst onvase

redakce

Zdravé a příjemné vnitřní ovzduší – větrací systémy

redakce

Sedačky Siesta pro každodenní spaní s plnohodnotnou matrací

redakce