BYT

Bydlete levně s Ecocity Malešice

Poptávka po levném bydlení se stále zvyšuje. Zejména v Praze je znát velký zájem o energeticky úsporné bydlení. Úsporné bydlení totiž dokáže výrazně šetřit náklady na provoz. Takovým druhem bydlení je také Ecocity Malešice. Jedná se dokonce o energeticky pasivní novostavbu skupiny A. V takovém bydlení ušetříte za energie velký finanční obnos.

Úsporné bydlení s luxusním vybavením

V rámci projektu Ecocity Malešice vznikne 44 nových bytových jednotek. Nachází se v atraktivní lokalitě Prahy 10. Díky pasivně energetickému stylu můžete ušetřit až 85% nákladů na vytápění. jedná se o bytové jednotky a vysokým standardem vybavení. Každá bytová jednotka v projektu disponuje vlastním balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Byty jsou nabízeny v různých dispozicích od 2+kk až po 4+kk. Projekt Ecocity Malešice vzniká podle nejnovějších metod a z vysoce kvalitních materiálů. Vznik projektu zaštiťuje úspěšná developerská společnost JRD.

Příroda, kam se podíváte

Bydlení v projektu Ecocity Malešice je určeno především pro milovníky přírody, pohody a relaxace. Stavba je z jedné strany obklopena lesem a z druhé Malešickým parkem o rozloze 9 hektarů. Milovníci procházek a relaxace si jistě přijdou na své. Na své si ovšem přijdou také milovníci sportu i velkoměstských aktivit. Vhodně zvolená lokalita totiž obsahuje kompletní občanskou vybavenost. Parkování vlastníků bytových jednotek je zajištěno v podzemních garážích přímo pod budovou. Nemusíte se tak bát o zdraví svých dětí ani vašich mazlíčků. Jestli hledáte také další projekty novostaveb v Praze, navštivte stránky www.prahanovebyty.cz, kde najdete opravdu široký výběr.

 

Detailní informace o projektu Ecocity Malešice najdete na www.novebytymalesice.cz.

 

Související příspěvky

Aktuální situace prodeje bytů v Plzni

redakce

Nová rustikální kolekce Kährs Da Capo – dřevěné podlahy, které stárnou s noblesou

redakce

Jak správně vybrat vodovodní baterii

redakce