BYT

Jak vybavit pokoj malého fotbalisty?

 

Máte doma malého chlapce, který je blázen do fotbalu? Je váš syn fotbalem téměř posedlý a nic jiného ho nezajímá? Tak neváhejte a vybavte mu pokoj tak, aby se v něm cítil opravdu pohodlně. Stát se fotbalistou je snem každého kluka. Pokud mu i pokojík vybavíte do fotbalového stylu, bude v sedmém nebi. Přitom stačí jen málo. Trocha fantazie, přemýšlení a vše nejprve pořádně naplánovat.

 

Nemusíte do vybavení investovat desetitisíce

Abyste vybavili dětský pokoj do fotbalového stylu, nemusí se hned jednat o investici za desetitisíce. Na druhou stranu, pouhé polepení pokoje plakáty s fotbalovými vzory také nestačí. Pořízením zeleného koberce dosáhnete efektu trávníku. V pokoji může být dokonce fotbalová branka a nemusí překážet. Využít k tomu můžete postel. Stačí na ní šikovně připevnit dvě tyče a dřevno. K tomu mohou pomoci i plastové odpadní trubky natřené na bílo. Pokud bude před postelí (brankou) dostatek místa, můžete před ní namalovat i vápno. Místo plakátů použijte tapety fotbalistů. Pak ještě vhodně zakomponovat fotbalový míč a máte hotovo.

 

Sedací vak v podobě fotbalového míče vyřeší dva problémy najednou

Jestli chcete vhodně zakomponovat do vzhledu také fotbalový míč, můžete využít sedací pytel fotbalový míč. Sedací pytle jsou v současnosti oblíbenou variantou pro děti i pro dospělé. S nákupem sedacího pytle se vzhledem fotbalového míče dosáhnete toho, že do vzhled místnosti dokonale zapadne a dokonce bude vašemu dítěti prospívat. Sezení na sedacích pytlích totiž prospívá správnému držení těla. Pokud bude váš chlapec na pytli dovádět a užívat si nemusíte mít strach, že budete muset kupovat nový. Stačí vyměnit náplň a pytel je znovu připraven k využívání. Sedací pytel se vzorem fotbalového míče a náhradní eps kuličky můžete vybírat z shopu primabag.cz. Zde najdete také ostatní druhy sedacích pytlů, nejen do dětských pokojů.

Pokud je také tatínek sportovním nadšencem a ve fotbalu se vyzná, zkuste své znalosti a předtuchy. Zkuste tipovat výsledek zápasů a vyhrávejte. Vše pohodlně přes internet. Pro pohodlné sázení přes internet klikněte zde.

 

Související příspěvky

Dodejte jedinečnost svému interiéru

redakce

Byty v Praze jsou připraveny pro každého

redakce

„Matrace +postel zdarma (nejen na chatu)“

redakce