BYT

Kde se v Brně a v Praze bydlí nejlépe?

Bydlení ve velkém městě má své nesporné výhody. Ve městě je ke všemu blíže. Město nabízí také bohatší možnosti kulturního i sportovního vyžití, děti mohou navštěvovat lepší školy, rodiče seženou lépe placené zaměstnání, je zde více lékařů, obchodů a dalšího. Pokud uvažujete o bydlení ve velkých městech jako je Praha nebo Brno, potom vás tento článek jistě potěší. Představíme vám ta nejlepší místa ke spokojenému bydlení.

 

Novostavby jsou určitě lepší volbou

Pokud máte sen bydlet spokojeně, musíte i vy vsadit na novostavby. Nové byty a domy jsou totiž zárukou vysoké kvality a toho, že se nebudete muset trápit se složitou přestavbou. Každý zájemce o moderní bydlení má v současné době štěstí. Právě nyní totiž vznikají zajímavé developerské projekty, které nabízejí novostavby v Praze, Brně i jiných velkých městech – super moderní a za příjemnou cenu.

 

Možnosti v Praze

V Praze nedávno vznikly nádherné půdní byty a vestavby, které nabízejí úžasné bydlení pro rodiny, mladé páry i seniory. Nové byty jsou k mání v lokalitě Praha 7 Holešovice, která je klidná a zároveň nabízí všechny výhody velkoměsta. Krásné půdní byty jsou k sehnání také v atraktivní lokalitě Praha 2 – Nové Město. Na své si tedy přijdou i ti nejnáročnější.

TIP – při výběru bytu v Praze i v Brně musíte být rychlí. O ty nejlepší byty a domy je obrovský zájem, takže platí, že kdo dřív přijde, ten bydlí v krásnějším bytě a na lepším místě.

 

Brno také uspokojí i ty nejnáročnější

Brno má také rozhodně co nabídnout. Skvostné byty v nádherném prostředí nabízí rezidence Sochorova, která se nachází v městské části Žabovřesky. Rezidence nabízí celkem 152 bytových jednotek. Vybírat je možné malé i velké byty o rozměrech 32,59 m2 až po super velké byty o rozloze 129,49 m2.

Související příspěvky

Realizace přízemního rodinného domu 3+kk na klíč na 1 490 000

redakce

Getting Started

redakce

Moderní rostoucí dům za cenu bytu!

redakce