BYT

Pohodlí v čalouněných postelích

Před výběrem postele si musíme ujasnit, jakou postel hledáme. Na výběr máme nepřeberné množství druhů, typů a provedení. Kvalitní spánek je pro každého z nás jistě prioritou, jelikož prospíme skoro třetinu života. Je však důležité myslet nejen na pohodlí pro Váš spánek, ale také na pohodlí při čtení knihy či sledování televize z postele.

Mezi nejpohodlnější patří zajisté čalouněné postele, které se opět začínají vracet do našich ložnic, kde se stávají její dominantou.

Nabízíme čalouněné postele od předních českých výrobců. Základem těchto postelí je dřevotřísková deska, která disponuje výbornou pevností a nízkou cenou, proto jsou tyto postele cenově přijatelné opravdu pro každého. Rám je čalouněný a díky tomu netlačí při vstávání do nohou. Čelo postele je také očalouněno a vypolstrováno, díky tomu budete mít pohodlí při čtení a sledování televize s postele. Samozřejmostí těchto postelí jsou i úložné prostory, které využijete na lůžkoviny či jiné předměty, které potřebujete uložit a uschovat např.před prachem.

  

Designově zajímavé čalouněné postele se vyznačují kvalitou a stabilitou, ale navíc tvoří jedinečné kouzlo každé ložnice. Jedná se o široce zastoupenou skupinu postelí. Liší se nejen svým designem, ale i potahovou látkou, mohou být potažené klasickou látkou, ale i koženkou. Z široké nabídky si velmi snadno vyberete a zjistíte, že čalouněná postel zapadne do stylu právě Vaší ložnice.

Související příspěvky

Jak vybrat dětskou postel podle věku

redakce

Představujeme developerský projekt 4Blok

redakce

Výroba dřevěného nábytku s nádechem historie

redakce