BYT

Předejděte opravě mobilních klimatizací pravidelným servisem přístroje

Mobilní klimatizace je kompaktní přístroj zajišťující optimální chlazení vzduchu. Výhodou mobilní klimatizace je především snadná manipulace s přístrojem, okamžité zapojení bez stavebních úprav a možnost klimatizaci uklidit v zimním období. K bezproblémovému chodu klimatizačního zařízení je potřeba pravidelný servis a případná oprava mobilních klimatizací. A na koho se ve věci servisu klimatizací spolehnout?

Proč věnovat čas pravidelnému servisu mobilních klimatizací?

Pravidelným servisem mobilních klimatizací si zajistíte spolehlivý a ekonomický provoz Vaší klimatizace. Při znečištěných filtrech a výměnících klimatizace, vzrůstá spotřeba elektrické energie a též se zvyšuje riziko výpadku či dokonce poškození klimatizace. Zároveň tak předejdete předčasnému opotřebení ostatních dílů klimatizace a nenávratné ztrátě výkonu klimatizace. Společnost ALDIG, s.r.o. se postará o záruční i pozáruční servis klimatizací od LG, Midea, MDV, Samsung a dalších značek klimatizací. Během pravidelného servisu mobilní klimatizace je prováděna kontrola provozních tlaků chladiva, čištění filtrů, kontrola odtoku kondenzátu nebo dezinfekce kondenzátoru a výparníku.

Kdy nepodceňovat opravu mobilních klimatizací?

Opravu mobilních klimatizací vyhledejte v případě, pokud přístroj zapáchá, teče, nechladí, vyhazuje jističe, nejde zapnout, namrzá či z něj uniká chladivo. Servisní společnost vyhledejte rovněž v případě, pokud je mobilní klimatizace výrazně hlučná nebo neobvyklým způsobem bliká.

Oprava nebo servis klimatizací od prověřené společnosti

Využijte opravu mobilních klimatizací od společnosti ALDIG, s.r.o., která se na českém trhu pohybuje již od roku 1991. Kromě opravy klimatizace se postarají o její servis, čištění a celkovou údržbu. Spolehlivost svých služeb garantují pojištěním odpovědnosti podnikatele.

Související příspěvky

Nezapomeňte na madla zábradlí

redakce

Inspirujte se u finalistů Czech Grand Designu

redakce

Představujeme developerský projekt 4Blok

redakce