BYT

Nové trendy v koupelnách.

koupelJiž před řadou let byly použity nové technologie, které způsobily velký rozvoj v lodním a leteckém průmyslu. K nám se dostávaly postupně s uplatněním například v automobilovém průmyslu. Asi nikoho nepřekvapí, že prakticky první výrobky byly použity již v padesátých letech dvacátého století.

 

Již před řadou let byly použity nové technologie ,které měly velký rozvoj v lodním a leteckém průmyslu. K nám se dostávaly postupně s uplatněním v automobilovém průmyslu. Asi nikoho nepřekvapí , že prakticky první výrobky byly použity již v padesátých letech dvacátého století.

koupel

V poslední době největší nárust zaznamenaly odvětví, kde přírodní suroviny smícháním s pryskyřicemi jsou cenově dostupné ve stavebnictví. Zejména svými technickými parametry splňuji náročné normy jak v exteriérech tak interiérech.
Mnoho výrobků nachází také uplatnění v nábytkářském odvětví, kde lze sledovat vývoj rozmanitosti barev, dokonalé imitaci dekorů dřeva, ale taktéž i povrchové struktury nábytku. Taktež lze říci, že (ekonomická krize) nám napomáhá opustit serie výrobků z levných laminátů a dělat design kvalitněji za pomocí nových technologií a materiálů.To chce odvahu a trpělivost, ale určitě to lze.

V koupelnách lze představit nové výrobky, které již prodávají největší tuzemští výrobci. Zajisté, jsou tu i jiní, kteří mají zajímavé zboží s kterým se mohou odlišit. Zákazník nemusí utrácet přemrštěné ceny za zboží,kvůli vysokým pořizovacím nákladům a dopravě.
Naopak garance jsou stejné jako u ostatního zboží, tím mame na mysli, že výrobky z Číny nemusí už takovou měrou konkurovat na evropském trhu svojí cenou. Navíc dodávky nejsou podmíněny dovozem ve velkých kontejnerech po několikaměsíčních etapách. Kupující , který si kupuje byť jeden kus, nemusí čekat dlouhou dobu a při realizaci může ještě měnit detaily, které mu při realizaci vyvstanou.
Moderní design lze pořídit i u nás za přijatelné ceny.

AAA COMPANY

 

 

Související příspěvky

Jaké druhy bytových domů najdete v Praze? Všechny!

redakce

Buďte v roce 2013 v plné síle!

redakce

Klamovka je příjemným místem pro život mladých rodin

redakce