BYT

ASIO, spol. s r.o. – čištění odpadních vod

ASIO, spol. s r.o. je mezinárodní inženýrsko-dodavatelská společnost založená v roce 1993. Společnost pracuje v oboru vývoje, výroby a dodávek technologií pro čištění odpadních vod. Její velký rozsah dodávaných vodohospodářských produktů, nachází využití při čištění odpadních vod z rodinných domků, kancelářských budov, nemocnic, ale i obcí, měst a také v různých průmyslových odvětvích.

ASIO, spol. s r.o. je mezinárodní společnost zastoupená v 32 zemích světa se širokou sítí svých dceřiných společností a zástupců. Vedle kvalitní výrobní základny má vybudovanou síť prodejních a servisních středisek nejen po celé České republice, ale i v řadě evropských zemí. Všechny takto úzce spolupracující firmy jsou sdruženy v rámci ASIO group, u kterých je kvalita prodeje a jakost výroby certifikována v Systému řízení kvality dle normy ISO 9001:2000. V rámci vývoje spolupracuje s mnohými akademickými institucemi a vysokými školami jako jsou například vysoké školy stavební a chemicko-technologické.

Cílem společnosti je poskytování komplexních dodavatelských služeb v oblasti čištění odpadních vod, zajištění moderních, kvalitních a spolehlivých produktů splňujících požadavky evropské legislativy, dodržení vysokých ekologických standardů a splňujících zákazníkem požadované „snadno, rychle, kvalitně a ekologicky“.

Zaměstnanci společnosti jsou členy různých odborných a oborových sdružení (např. Asociace čistírenských expertů – CzWA, Asociace výrobců konstrukcí z termoplastů – AVKT, technicko normalizačních komisí při UNMZ atd.), které se zabývají tvorbou a úpravou české i evropské legislativy. Firma pořádá i odborné vodohospodářské semináře a konference, které jsou určené pro státní správu, projektanty a další odbornou veřejnost. Na těchto seminářích jsou probírány otázky a témata týkajících se problémů v této oblasti, ale také žhavé novinky současnosti a pak také se poodhalují budoucí možná řešení a celkový směr, kam se může řešení čištění odpadních vod ubírat.

Společnost ASIO, spol. s r.o. vám nabízí konzultační a poradenskou službu. Virtuálně se na vás těší na webovém portále www.asio.cz . Osobně pak na adrese kanceláře společnosti nebo v kancelářích prodejních a servisních středisek, která jsou zřízena po celém území ČR.

 

ASIO, spol.s r.o.
POB 56, Tuřanka 1
Brno
627 00
Tel.: 548 428 111
e-mail: info@asio.cz

www.asio.cz


Související příspěvky

Využití moderních technologií v závěsných obalech na květiny.

redakce

Jak správně vybrat indukční desku a nádobí

redakce

Getting Help

redakce