ZAHRADA

Zahradní bazén Vám zajistí zaslouženou rekreaci v letním období

Máte na zahradě volný prostor, na kterém pouze roste tráva? Vytvořte si zde místo pro zaslouženou rekreaci a nechte si vybudovat vlastní zahradní bazén na míru! Koupání v něm Vám v letních horkých dnech zajistí potřebné osvěžení a oceníte jej také jako prostor pro trávení času s přáteli a s rodinou.

Zapuštěné zahradní bazény mají vysokou odolnost a zároveň příznivou cenu

Zahradní bazény doporučuje zapuštěné do země. Tyto bazény mají obecně delší životnost, jelikož jsou méně vystavované vlivům počasí. Na zahradě rovněž vypadají lépe, jelikož nijak nepřekáží ve výhledu a je do nich snazší vstup. Vyberte si jeden z dostupných rozměrů zahradního bazénu od firmy Bazény Šulc a můžete se těšit na kvalitní zahradní bazén. Od těchto zahradních bazénů očekávejte vysokou odolnost, luxusní vzhled a zároveň příznivou cenu. Údržba plastového zahradního bazénu je rovněž velmi jednoduchá, avšak občas je potřeba přiložit ruku k dílu.

Bez bazénové chemie a filtračního zařízení se neobejdete

Samotnou výstavbou zahradního bazénu však Vaše práce s bazénem nekončí. Aby bylo koupání vždy pohodlné, osvěžující a bez zdravotního rizika, je potřeba pečovat o vodu v bazénu. K udržení správné kvality vody je potřeba používat bazénovou chemii, která má pozitivní vliv na pH vody. Moc vysoké nebo moc nízké pH způsobuje znečištění vody nebo také zdravotní komplikace. Dalším Vaším nepostradatelným pomocníkem se stane filtrační zařízení, které se pro domácí potřeby používá zejména pískové. Starost o udržení kvality vody v bazénu si usnadníte výstavbou zastřešení k bazénu. Díky zastřešení zahradního bazénu Vám do vody nebudou padat nečistoty a zároveň si tak prodloužíte koupací sezónu. Zastřešení zahradního bazénu si u firmy Bazény Šulc můžete vybrat z několika provedení přesně dle Vašich požadavků.

Související příspěvky

Kristalon najde své využití všude

redakce

Dodejte letos zahradě dokonalý vzhled díky zahradnímu jezírku

redakce

Přírodní dřevo! Ještě stále ideální materiál pro realizace teras!

redakce

1 komentář

Magda 6. 6. 2022 at 7:32

Dobrý den, četla jsem Váš zajímavý článek, máme chalupu a na zahradu si chceme pořídit nějaký bazén, ale nemusí být velký. Na internetu na jedné webové stránce https://diten.cz/151-zahrada jsme našli přesně takový, který by nám vyhovoval. Považujeme o jeho koupi. Příjemný den

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.