Search

Už žádné starosti se sadbou díky pěstebnímu stolu

Správný zahrádkář si vše nejraději vypěstuje sám takříkajíc od píky. Se starostí o sadbu je ale spojena spousta přenášení, nepořádku i následného úklidu. Novinka od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. si proto dala za cíl sjednotit a zjednodušit všechny nezbytné úkony doprovázející klíčení a růst nových rostlinek a šetřit tak váš čas i energii.

Pěstební stůl vám usnadní práci se sadbou během celého roku. Už nemusíte malé květináčky přenášet z místa na místo a neustále uvažovat, kam jste položili konvičku s hnojivem nebo rozprašovač. Velkorysé rozměry stolu š 142 x h 78 x v 80 cm zajistí pohodlné uložení všeho potřebného.

Odolná masivní konstrukce z žánrově pozinkovaného plechu a kompaktní půdorys umožňuje umístění stolu ve sklenících i fóliovnících stejně jako pod širým nebem. Nepřízni počasí odolá na jedničku a praktická výpusť s husím krkem zabrání i škodám způsobeným vodou.

q

Praktický pomocník pro vaši sadbu

Již základní varianta pěstebního stolu vám umožní svou starost o sadbu maximálně zefektivnit a díky speciálnímu příslušenství od pevných polic až po nejrůznější rošty a pracovní desky vám pak dovolí pustit se i do složitějších a náročnějších projektů. Koneckonců pěstební stůl nemusíte nutně využívat jen pro práci se sadbou. Uplatníte ho i během přesazování nebo další manipulace s rostlinami.

Jeho komfortní výška navíc šetří vaše záda i klouby a minimalizuje nutné shýbání a ohýbání, kterého si jinak na zahradě užijete nepočítaně. Ze stejného důvodu se vám jistě zalíbí i stolní záhony, v nichž lze pohodlně pěstovat bylinky, květiny nebo drobné ovoce bez bolesti v zádech a hlavně tam, kde to skutečně potřebujete. Stolní záhon může stát na chodníku přímo pod vaší kuchyní nebo se v případě potřeby přestěhovat na váš balkón či terasu. Chutnou a svěží inspiraci do kuchyně tak budete mít vždy po ruce a bez ní se žádné láskyplné domácí vaření zaručeně neobejde. To vám můžeme zaručit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *