ZAHRADA

Se zazimováním bazénu už není radno otálet!

 

První letošní mrazy už přicházejí. Na mnoha místech naší republiky již ranní teploty klesly pod bod mrazu. Sice je na mráz poněkud brzy, ale pro vlastníky bazénů u rodinných domů je tato situace jednoznačným signálem. Koupací sezóna je u konce a se zazimováním bazénu již není radno otálet. Oddálení zazimování by mohlo přinášet jen problémy.

 

Nejprve vyčistit vodu i bazén

Základem úspěšného zazimování bazénu je příprava. Voda i bazén musí být před zazimováním ve stoprocentní kondici. Důležitá je také úprava pH vody, aby zazimovač dokázal přes zimu dobře plnit své funkce. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na to, že musí být čistý celý bazén. Veškeré usazeniny na dně i na hranách bazénu musí být odstraněny. Na vodní hladině nesmí být žádné listy, které by také špinily vodu. Čistota je tedy základem úspěchu při zazimování bazénu.

 

Bazénová chemie PWS je pro zazimování ideální volbou

Pokud přemýšlíte, jaké prostředky pro zazimování volit, aby byly dostatečně kvalitní, můžete se spolehnout na bazénovou chemii PWS. Bazénová chemie PWS byla totiž vyvinuta na základě dlouholetých zkušeností s úpravou vody společnosti Techneco. Jedná se tedy o vysoce kvalitní a ověřené produkty, které při vývoji podléhají přísným testům pro zajištění maximálního užitku. V sortimentu bazénové chemie najdete veškeré produkty, které slouží k úpravě bazénové vody přes sezónu i při zazimování. Přípravky pH Plus a pH Minus zajistí odpovídající hodnoty pH v bazénu. Granulovaný chlor nebo tabletový chlor zajistí dostatečné množství chloru ve vodě před zazimováním. A samozřejmě nechybí ani zazimovač PWS, který dokáže udržet celou zimu dostatečnou kvalitu vody tak, aby byla na jaře opět připravena k užívání.

 

Kompletní sortiment bazénové chemie PWS naleznete na eshop.techneco.eu.

 

 

Související příspěvky

Jak probudit na jaře domácí zahradní bazén k životu?

redakce

Postřikovač – dobrý pomocník každého kutila i zahrádkáře

redakce

Proč lidé stále častěji volí betonové oplocení?

redakce