STAVBA

Garáže s omítkou se přizpůsobí vaší zahradě

Garáž mám v estetice zahrady podobnou roli jako altán nebo pergola. Snažíme se ji proto vybírat s co největším důrazem na její vzhled a vhodnost. Bílé betonové monstrum vám příliš dobrou službu neudělá, ale vzhledově přizpůsobivé zděné garáže jsou zase náročné na náš čas i prostor.

Ale i levné garáže mohou vypadat skvěle a perfektně zapadnout do vyhrazeného prostoru. Například německé montované garáže s omítkou od výrobce Siebau GMBH poskytují bohatý výběr rozměrů i barev již více než 65 let a za tu dobu nasbíraly již tisíce spokojených zákazníků. Jak by právě do vaší zahrady zapadla alpská bílá, pastelově žlutá, cihlově červená, kamenná šeď nebo svěží zelená?

Montované garáže s omítkou vám ale nabízejí ještě mnohem víc. Vyberte si svou barvu střechy a jeden z mnoha nabízených rozměrů a ozdobte svůj dvůr praktickou a elegantní stavbou, která vydrží v perfektním stavu léta a léta. Moderní montované garáže díky použití nejmodernějších technologií při jejich výrobě i realizaci přímo na místě nevyžadují žádnou údržbu.

Výstřižek

Široký výběr garáží pro váš dvůr i zahradu

Lze je upravit přesně podle vašich potřeb a přání a použít na uskladnění všeho potřebného. Potřebujete zahradní domek pro uložení sekačky, náčiní k bazénu nebo hledáte místo pro svou dílnu, může být mobilní garáž pro vás tím správným řešením. K dispozici jsou:

  • Garáže s rovnou střechou
  • Garáže s montovanou střechou
  • Garáže s přístřeškem a mnoho dalšíhojednogaraz_eurokov3_42

Náš tip: Hledáte-li řešení na přechodnou dobu či potřebujete kryté stání pro své auto, prohlédněte si nabídku přístřešků na auta za skvělé ceny.

Při nákupu garáže v e-shopu Hobbytec můžete využít dlouhodobě výhodných cen, odborného poradenství i věrnostního programu, při kterém se vám za každou uskutečněnou objednávku načítají body, jenž můžete uplatnit na další zboží v libovolné hodnotě. Při nákupu své nové garáže tak můžete ušetřit hned dvakrát!

Související příspěvky

Izolace, která vám sníží náklady za vytápění až o třetinu

redakce

Dají se vazníkové konstrukce na střeše opravdu důkladně zateplit?

redakce

Inovativní interiérová barva a omítka pomáhá v čištění vzduchu v místnosti

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.