ZAHRADA

Patentovaná zámková dlažba Tri-Lock pro náročné

Máte rádi snadnou práci, rychlou stavbu a efektivní výsledek? Pokud ano, podívejte se na další vychytávku ze světa stavebnin – na unikátní zámkovou dlažbu Tri-Lock, kterou na český trh přináší specialita v oboru stavebnictví společnost Novabrik.

 

Co je TRI-LOCK?

Tri-Lock je moderní, patentovaná zámková dlažba stavebnicového typu na bázi „klíč, zámek“, která poskytuje mimořádnou přizpůsobivost, designovou pružnost a jednoduchou montáž bez použití malt a lepidel. Jak se aplikuje? Velmi snadno. Zapomeňte na složitou pokládku. Dlažbu Tri-Lock se pokládá suchou cestu a tak, že velmi jednoduše skládáte do sebe jednotlivé díly.

Unikátní vlastnosti

Protierozní ochrana kloubovou dlažbou Tri-Lock se používá k zabránění vzniku eroze na svazích, březích a dnech vodních toků a hrázích rybníků, které zůstaly vlivem stavební činnosti dočasně nebo trvale bez vegetačního krytu, a které jsou potenciálně ohroženy povrchovým odtokem a je nutné je opět uvést pod vegetační kryt včetně možné údržby kosením.

Použití v extrémních podmínkách

Dlažbu Tri-Lock lze tedy použít všude tam, kde si půdní podmínky vyžadují okamžitou ochranu před erozí, ještě před vznikem vegetačního krytu a následně poté. Tri-Lock je flexibilní a snadno kopíruje i členitý povrch půdy (průhyb 1,2 metru nahoru a dolů). Jeho hmotnost a kloubová vazba znemožňují, aby bylo „pletivo“ Tri-Lock nadzvednuto větrem, vodou nebo rostoucí trávou. Pro uchycení na svahu postačuje jeho vlastní hmotnost a lze jej použít pro sklony až 60°.

Více informací o jedinečné dlažbě Tri-Lock naleznete na www.novabrik.cz .

 


Související příspěvky

Kameny tvoří kostru a duši každého domova

redakce

Příprava zahrady na chladnější období, na co nezapomenout?

redakce

Chcete krásný zahradní nábytek z ratanu?

redakce