ZAHRADA

Unikátní bezúdržbové chodníky a obrubníky

Chcete chodit po své zahradě v klidu a pohodě? Nesnášíte promáčené cestičky, ze kterých nemáte nic víc než špinavé boty? Hledáte řešení, jak si zútulnit vaši zahradu? Společnost Tranform pro vás připravila řešení, nabízí totiž unikátní plastový záhonový chodník a obrubník

Chytré řešení pro každého

Kam se plastový chodník hodí? Téměř kamkoliv. Plastové chodníky a obrubníky ocení každý chytrý zahrádkář. Použití chodníků je neocenitelné při budování cestiček mezi záhony, v zahradě nebo ve sklenících. Chodníky a obrubníky od Transform mají jednu skvělou vlastnost. Nevyžadují žádnou údržbu. Pochůzná plocha chodníku je totiž z plastové desky, takže jsou chodníky stále čisté a nezaplavené! Nezanedbatelnou výhodou je i to, že zvýšený okraj chodníku vytváří po obou stranách i záhonový obrubník. Plastový obrubník plně nahrazuje klasické betonové obrubníky, navíc je lehčí a dá se tvarovat.

 

Vysoká odolnost

Chodníky skvěle drží tvar a proto hraničení záhon nebo jiných ploch vaší zahrady je bezchybné a přesné. Navíc fixační žebra zabraňují jakémukoliv samovolnému pohybu.

Nemusíte se ani bát, že chodníky poškodíte zahradní technikou, chodníky jsou extrémně odolné.

Snadná pokládka

Plastové chodníky a obrubníky mají ještě jedno velké plus. Velmi snadno se pokládají a práce s nimi je jednoduchá a fyzicky nenáročná. Navíc, pokud budete chtít chodníky přestavět, nemusíte se bát, chodníky lze bez problémů vyjmout a použít znovu na jiném místě.

Vzhledem k dobré opracovatelnosti lze snadno vytvářet i křížení chodníků.

 

 

Související příspěvky

Nedaří se vám vyčistit bazénovou vodu před zazimováním? Může tak být z mnoha příčin!

redakce

Neukládejte zahradní nářadí a techniku do garáží a sklepů. Pořiďte jim vlastní domek!

redakce

Nadzemní plastové bazény těch nejlepších kvalit

redakce

1 komentář

Davis 29. 10. 2020 at 15:22

Musím říct, že to není vůbec špatný nápad využít plastový odpad na chodníky či obrubníky. Vzhledem k tomu, že žijeme v době plastové, tak můžeme být rádi za každé smysluplné využití recyklovaného plastu. Mě by se tedy líbily obrubníky, kdyby měly efekt například žulového kamene, jako tyto https://maxgranit.cz/catalog/zulovy-obrubnik/ ale tak daleko asi ještě vynálezci plastových obrubníků nedošly že?

Diskuze je uzavřena.