ZAHRADA

Unikátní bezúdržbové chodníky a obrubníky

Chcete chodit po své zahradě v klidu a pohodě? Nesnášíte promáčené cestičky, ze kterých nemáte nic víc než špinavé boty? Hledáte řešení, jak si zútulnit vaši zahradu? Společnost Tranform pro vás připravila řešení, nabízí totiž unikátní plastový záhonový chodník a obrubník.

Chytré řešení pro každého

Kam se plastový chodník hodí? Téměř kamkoliv. Plastové chodníky a obrubníky ocení každý chytrý zahrádkář. Použití chodníků je neocenitelné při budování cestiček mezi záhony, v zahradě nebo ve sklenících. Chodníky a obrubníky od Transform mají jednu skvělou vlastnost. Nevyžadují žádnou údržbu. Pochůzná plocha chodníku je totiž z plastové desky, takže jsou chodníky stále čisté a nezaplavené! Nezanedbatelnou výhodou je i to, že zvýšený okraj chodníku vytváří po obou stranách i záhonový obrubník. Plastový obrubník plně nahrazuje klasické betonové obrubníky, navíc je lehčí a dá se tvarovat.

Vysoká odolnost

Chodníky skvěle drží tvar a proto hraničení záhon nebo jiných ploch vaší zahrady je bezchybné a přesné. Navíc fixační žebra zabraňují jakémukoliv samovolnému pohybu.

Nemusíte se ani bát, že chodníky poškodíte zahradní technikou, chodníky jsou extrémně odolné.

             

Snadná pokládka

Plastové chodníky a obrubníky mají ještě jedno velké plus. Velmi snadno se pokládají a práce s nimi je jednoduchá a fyzicky nenáročná. Navíc, pokud budete chtít chodníky přestavět, nemusíte se bát, chodníky lze bez problémů vyjmout a použít znovu na jiném místě.

Vzhledem k dobré opracovatelnosti lze snadno vytvářet i křížení chodníků.

Skvělá cena

Plastové chodníky vás překvapí jedinečnou cenou. Za plastový chodník o rozměrech 60×115, o délce 1,2 m můžete mít za 199Kč.

Více informací o plastových chodnících i dalších výrobních společnosti Transform naleznete na www.recyklace.cz.

 


Související příspěvky

Pily STIHL – to nejlepší pro les i zahradu

redakce

Zámková dlažba jako okrasa zahrady

redakce

Stihli jste zazimovat svou zahradu a trávník?

redakce

1 komentář

Davis 29. 10. 2020 at 15:22

Musím říct, že to není vůbec špatný nápad využít plastový odpad na chodníky či obrubníky. Vzhledem k tomu, že žijeme v době plastové, tak můžeme být rádi za každé smysluplné využití recyklovaného plastu. Mě by se tedy líbily obrubníky, kdyby měly efekt například žulového kamene, jako tyto https://maxgranit.cz/catalog/zulovy-obrubnik/ ale tak daleko asi ještě vynálezci plastových obrubníků nedošly že?

Diskuze je uzavřena.