ZAHRADA

Plastové plotovky? Vynikající volba!

Chcete konečně pořádný plot? Už se prostě nechcete trápit s jeho neustálou údržbou? Chcete plot, který bude dobře vypadat a vydrží? Řešení máte na dosah ruky a jmenuje se plastové plotovky, které nabízí společnost Transform.

 

Atraktivní vzhled, výjimečná odolnost

Tvrzení, že co je plastové, není hezké, už dávno neplatí a plastové plotovky jsou toho přímým důkazem. Tyto plotovky naopak vynikají svým atraktivním vzhledem. Jsou totiž k dostání v několika tvarových provedeních i barvách (hnědá, červená, cihlová, zelená a další). Záleží tedy jen na vašem vkusu. S plastovými plotovkami získáte kromě atraktivního vzhledu ještě jeden bonus a tím je extrémně vysoká životnost.

Bez údržby

Plastové plotovky mají oproti ostatním typům oplocení i řadu dalších výhod: nehnijí, nekorodují a jsou nenasákavé. Plotovky jsou navíc barevně stálé a nevyžadují proto žádnou údržbu, takže vám odpadají absolutně všechny starosti. Profily lze také snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo a místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat.

 

Mnohem více

Plastové plotovky jsou unikátní i ve způsobu, kterým vznikly. Plotovky totiž pocházejí z již jednou použitých plastů – jsou tedy výsledkem recyklačního procesu. Plastové plotovky nejsou jediným produktem společnosti Transform. V nabídce společnosti je i stejně kvalitní plastová zatravňovací dlažba, plastové chodníky, zahradní obrubníky, plotovky, plotové sloupky, prkna, přepravní palety, kabelové a odvodňovací žlaby, protihlukové stěny a plastové desky pro stavebnictví a zemědělství. Největší předností těchto výrobků je mimořádná odolnost proti povětrnostním vlivům a výborné mechanické vlastnosti.

Více informací naleznete na www.recyklace.cz .

 


Související příspěvky

Zima na zahradě? Zkontrolujte vaše pomocníky

redakce

3 největší mýty v péči o trávník

redakce

Používáte pro údržbu bazénové vody mnoho přípravků? A řekli by jste, že by stačila jedna tableta?

redakce