ZAHRADA

Kompostování bez problémů a ještě snadněji než doposud

Blížící se podzim o sobě dává vědět několika způsoby a jedním z nich je i opadávání listů, díky kterému na Vaší zahrádce čeká další práce, a to konkrétně v podobě shrabání čerstvě spadaného listí. A na řadu přichází kompostování, které Vám nyní ještě více usnadní a zpříjemní přípravek OxyGenAtor – komposty.

 

Silný přípravek, který nepoškozuje životní prostředí
Přípravek, který je silný, ale zároveň nepoškozuje životní prostředí? OxyGenAtor! Tento přípravek je určený výhradě pro zahrádkáře a usnadňuje celý proces kompostování  listů, ale nejen na podzim. Přípravek totiž můžete použít i přes celou sezonu, kdy například sečete trávu. Jedná se o velmi silnou směs mikrobiologických kultur a enzymů, které ekologicky a efektivně rozkládají veškerý organický odpad rostlinného původu, a to například i štěpku, ořechové listí, posekanou trávu a veškerý zahradní a domácí biologický odpad bez hnilobných procesů.

Kde tohoto pomocníka zakoupíte?
Nejlepší volbou pro nákup je internetový obchod subio.cz. Zde totiž naleznete tento přípravek ve speciální doprodejové akci za sníženou cenu. Výrobek je zcela nezávadný a jedná se tak o pouhé doprodávání starých obalů. 50g tohoto přípravku lze zde pořídit již za rovných sto korun. Pokud máte rovnou zájem o OxyGenAtor – komposty v novém balení, i tak je cena velmi příznivá a to pouhých 160 Kč za 50g.

Pro více informací navštivte www.subio.cz

 


Související příspěvky

Dodejte letos zahradě dokonalý vzhled díky zahradnímu jezírku

redakce

Kde vybrat markýzy evropské kvality?

redakce

Chcete na zahradu posezení s větším důrazem na eleganci? Hledejte dřevěné altány!

redakce