ZAHRADA

Kamenný vzor může být i na keramické dlažbě

Kamenné chodníky nebo podlahy jsou tou pravou dekorací každého exteriéru. Pokud jste chtěli mít chodník nebo podlahu z krásných oblázků, museli jste volit buď betonovou dlažbu, oblázky spojené speciální pryskyřicí nebo pravou kamennou dlažbu. Nyní máte ale na výběr také keramické dlaždice s oblázkovým vzorem. Jedná se o dlažbu v sérii RIVERSTONE.

 

Na první pohled nepoznáte rozdíl

Dlažba RIVERSTONE je věrnou kopií klasických říčních oblázků. Ty jsou vytvořeny v dlažbě o velikosti 33x33cm. Narozdíl od ostatních dlažeb, které imitují kameny, má dlažba RIVERSTONE vyvinut i specifický povrch. Kameny na dlažbě jsou vystouplé a tvoří tak větší dojem přírodních kamenů. Tato dlažba není hladká. Její povrch je hrubší a nerovný. Hrubší povrch brání uklouznutí i při větším množství vody. Samozřejmě může být využita i v exteriéru. Díky své mrazuvzdornosti dokáže odolávat i velkým vlivům počasí.

 

Ideální k bazénům

Přírodní vzhled dlažby RIVERSTONE se nejvíce využívá na příjezdových cestách u domu, chodnících na zahradě a také u bazénů. Právě u bazénů dokáže dlažba RIVERSTONE nejvíce využít svou krásu i protiskluzové vlastnosti. Jestli právě hledáte tu správnou dlažbu a chcete, aby vaše dlažba k bazénu plnila i ty nejnáročnější požadavky, obraťte se na společnost Keramika Hašek. V sortimentu této společnosti najdete velké množství obkladů a dlažeb pro různá využití. Samozřejmě nechybí ani RIVERSTONE, ale na výběr je mnohem více. Všechny druhy zboží jsou přehledně rozděleny do kategorií. Takže pokud hledáte dlažbu k bazénům, stačí si otevřít kategorii BAZÉN a hned uvidíte ucelenou nabídku dlažeb k bazénům.

Kompletní sortiment najdete na www.keramikahasek.cz.

 

 

Související příspěvky

Chybí vám důvody na koupi zahradního domku nebo altánku? Pomůžeme vám!

redakce

CS – BETON si na léto připravil několik novinek

redakce

Kupujete zahradní nábytek?

redakce