ZAHRADA

Jak na bazén?

Pořídit si bazén není úplně tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Ještě než se vrhnete do nakupování, je nutné si vše důkladně promyslet a naplánovat. Pokud si chcete koupání v bazénu užívat plnými doušky, měli byste uvažovat rozhodně o bazénu zapuštěném do země. Jak na to? Kde hledat pomoc?

 

Kvalita z EKOPLAST

Širokou nabídku a bazény „šité na míru“ nabízí na českém trhu například společnost EKOPLAST TELČ, která má za sebou již více než 20 let působnosti a stovky spokojených zákazníků.

 

Vysoká životnost, různé tvary , velikosti i barvy

Nabídka bazénů od EKOPLAST TELČ je opravdu jedinečná. Bazény nabízí ve čtyřech tvarových provedeních – kruhové, obdélníkové, oválné ale také bazény atypických tvarů.

Všech bazény vynikají především dlouhou životnost a prvotřídním materiálem.

  

Bazény jsou vyráběny technologií horkovzdušného svařování  polypropylenových desek o síle 5 – 8 mm dle velikosti bazénu. Vnitřní stěny bazénu jsou vždy opatřeny ochrannou fólií, což zabraňuje poškození bazénu. EKOPLAST TELČ používá k výrobě bazénů materiál od německé firmy Röechlig, který je certifikován dokonce i pro pitnou vodu a vyniká vysokou stálobarevností, odolností vůči UV záření a dlouhou životností! Vybrat si dokonce můžete i ze sedmi barevných provedeních.

 

Kompletní příslušenství

Společnost EKOPLAST TELČ nabízí také veškeré příslušenství k bazénům. Seženete zde vše, co potřebujete pro spokojené užívání vašeho bazénu. V nabídce jsou: tepelná čerpadla, solární absorbery, protiproudy, psíkové filtrace, bazénové alarmy a osvětlení, solární sprchy i vysavače. Déle EKOPLAST TELČ nabízí nadstandard v podobě zastřešení bazénů. V nabídce je samozřejmě i bazénová dlažba a lemy v několika moderních barevných provedeních.

PLASTOVÉ BAZÉNY
PLASTOVÉ BAZÉNY

BAZÉNOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
BAZÉNOVÉ
PŘÍSLUŠENSTVÍ

BAZÉNOVÁ DLAŽBA A LAMELY
BAZÉNOVÁ DLAŽBA A LAMELY


BAZÉNOVÉ ROLETY

 

 

 

BAZÉNOVÉ ZASTŘEŠENÍ
BAZÉNOVÉ ZASTŘEŠENÍ

Skočte si do bazénu. Pomůže vám EKOPLAST TELČ. Více informací a kontaktní informace naleznete na www.ekoplast.cz .

Související příspěvky

Zde je hned několik důvodů, proč chtít zahradní altán

redakce

Designové pergoly najdou uplatnění i ve vaší zahradě

redakce

Zájem o zahradní bazény strmě roste

redakce