Search
bazény Šulc

Léto bude ještě o něco hezčí s plastovým bazénem

Chcete si naplno užít letní radovánky a strávit volné chvíle co nejpříjemněji? Pak si musíte vymyslet zábavu i na horké dny, kdy se člověku nechce nic dělat. A co je v takových dnech nejlepší? No přece naložit se do zahradního bazénu. Finančně to není až tak nereálné.

Jestli vás opravdu trápí rozpočet nebo si nejste jistí, zda vás a vaši rodinu vůbec bude koupání se bavit, zvažte raději nafukovací bazén. Ten je nejlevnější variantou, ovšem také nejméně kvalitní a pohodlnou. Po několika letech praskne, navíc nemáte šanci si v něm zaplavat. Máte-li na zahradě málo místa, na osvěžení postačí. Jinak se zaměřte spíš na plastové bazény, které si dnes může dovolit téměř každý.

 

Kvalitní plastové bazény jsou chloubou každé zahrady

Plastové bazény se v dnešní době vyrábí především z polypropylenu, který se vyznačuje výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. Díky tomu si zapuštěný plastový bazén může dovolit většina českých rodin. Jedná se o investici na dlouhá léta, materiál odolává jak mrazům, tak přímému slunečnímu záření, je totiž opatřen UV stabilizací.

 

Vybavení k bazénu lze dokupovat postupně

Nejčastěji se setkáte s plastovými bazény, které jsou obdélníkové a mají zakulacené rohy. Rozměry lze vždy individuálně přizpůsobit a stejně tak i doplňky, jako jsou schody nebo zastřešení. Pokud by pro vás bazén s veškerým dalším vybavením byl příliš velkou investicí, lze výbavu dokupovat postupně. Příští rok třeba schůdky, za dva roky zastřešení, pomocí nějž prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců.

Samotnou kapitolou je čištění, to je samozřejmě potřeba vyřešit ihned. Zapomeňte už na pískové filtrace i chlór, trendem dnešní doby jsou UV lampy, ionizéry a přírodní polymery, jimiž se ošetřuje voda ve veřejných bazénech. Dnes už se stávají standardem i u zahradních plastových bazénů. Vše je bezúdržbové, navíc se zbavíte chlóru, který může podráždit kůži, oči a horní dýchací cesty.

 

Nejlevnější plastové bazény nemusí být vždy nejlepší volbou

Jako všude jinde je i u bazénů lepší si připlatit za kvalitu. Bazén je investicí na dlouhá desetiletí a to byste měli brát při výběru v úvahu. společnost Bazény Šulc vyrábí stejně kvalitní bazény jako jsou od firmy Mountfield, a jejich instalaci svěřte odborníkům. Ti vám mohou dokonce poradit, kam by bazén na vaší zahradě dali, kde by umístili schůdky atd. Obraťte se třeba na českou rodinnou firmu Bazény Šulc, ta vám na tyto otázky odpoví.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *