Search

Bydlení v centru Prahy láká stále více

Centrum Prahy není atraktivní jen pro turisty, ale i jako místo pro bydlení. Jedinečná atmosféra, historické památky a nepřeberné možnosti aktivit a trávení volného času jsou hlavní důvody, proč si za svůj domov vybrat centrum Prahy.

Když vás až tak neláká bydlet kousek od přírody a dáváte přednost spíše kulturnímu vyžití, je pro vás centrum Prahy skvělou volbou. Všude je to kousek pěšky, všechna divadla i památky a akce máte doslova pár kroků od bytu v jakoukoli denní i noční hodinu. Mnoho bytů se nachází ve zmodernizovaných historických objektech a tak vznikají jedinečné prostory pro bydlení. Staré domy s vysokými stropy a zdobenou fasádou uvnitř ukrývají moderní byty s veškerým komfortem. Novostavby Praha 1 poskytují exkluzivní bydlení přímo v centru s romantickou atmosférou a dokonalým obchodním i kulturním zázemím.

Stejně oblíbeným místem pro bydlení je širší centrum Prahy. Turistické atrakce a památky se střídají s malebnými parky, stále je to kamkoli kousek a bez problémů dosažitelné pěšky. Nejmenší městská část Praha 2 vás nepřestane bavit ani po letech bydlení. Stačí pár kroků nebo několik stanic tramvají a můžete objevovat místní kavárničky, hudební produkce ve vnitroblocích nebo si odpočinout u některé z mnoha kašen. Ve zrekonstruovaných domech najdete moderní byty různých dispozic, mezonety i ateliéry. Novostavby Praha 2 splní vaše sny o bydlení v moderním prostředí s historickou atmosférou. Osobitou atmosféru vám nabídne vyhledávaný a žádaný Žižkov a jeho okolí, kde více než v jakékoli jiné městské části zůstal onen pověstný genius loci. Útulné restaurace a hospůdky, farmářské trhy i drobné obchůdky mají stále své místo v úzkých uličkách i malých náměstích. Veškeré zázemí pro odpočinek i aktivity nabídnou novostavby Praha 3, kde si doma užijete všechny vymoženosti moderního zařízení a jen pár kroků od vašeho domova si dáte čaj o páté v historické kavárně.

Centrum Prahy láká k bydlení právě pro svou jedinečnost, atmosféru starých dob a přitom veškerý komfort, který si jen dokážete představit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *