DŮM

Když srub, tak od Haniše

Sruby a roubenky od  firmy Haniš – Srubové domy s.r.o. mají totiž tradici a za sebou řadu spokojených zákazníků. V této společnosti neustále sledují a přenáší do své práce nové technologie, které zvyšují kvalitu stavby a zpříjemňují bydlení.  Pojďme se společně nadýchnout vůně dřeva a poodhalme kouzlo srubového domu.

 

Co je srub?

 

Srub je dřevěná stavba vybudovaná z vodorovně kladených ručně odkorněných kulatin, které jsou v rozích pomocí dlabů ve tvaru V překřížené. Tyto stavby byly budovány od středověku v oblastech s větším množstvím především jehličnatých lesů, například ve východní a střední Evropě a také Skandinávii.

 

Bydlení v těchto stavbách bývalo vždy příjemné a útulné. Dřevo, jako stavební materiál je ceněné od nepaměti a dodnes si uchovalo své nezastupitelné místo při výstavbě bydlení.

 

Společnost Haniš – Srubové domy s.r.o.

Tato společnost vznikla v roce 1999 a od té doby postavili více jak 200 srubů po celé republice. Jejich hlavním krédem je kvalita. Tu zaručuje tým zručných tesařů, kteří s chutí a srdcem tvoří jednotlivé stavby a ctí při tom všechny srubařské stavební zásady a principy. Svou nabídku rozšířila společnost Haniš také o klasické dřevěné stavby z hranolů, tzv. roubenky. Navazují tak na tradici roubenek, které zkrášlují naše končiny již po staletí.

 

Jak se staví se společností Haniš – Srubové domy s.r.o.

Vše začíná zpracováním nezávazné studie srubu či roubenky, kde se přihlíží k situaci na pozemku a blízkém okolí, k potřebám budoucích obyvatel domu a také k jejich finančním možnostem. Ve vizualizaci 3D uvidíte, jak váš vysněný dřevěný dům bude vypadat a kolik vás bude stát. V případě oboustranné spokojenosti s vizualizací a rozpočtem je na základě studie zpracován projekt a začíná samotná výstavba.

Všechny dřevostavby sestavuje společnost Haniš výhradně v kryté výrobní hale. Použití kvalitního stavebního materiálu – dřeva, je samozřejmostí. Práce tesařů pracujících v hale není ovlivněna počasím, postupuje plynule a hrubá stavba je na staveniště přivážena vždy podle časového plánu. Dřevo je, díky eliminaci působení UV záření při výstavbě v hale, krásně světlé, voňavé a spoje přesně sedí. To vše dělá dojem, že firma Haniš staví lehce a rychle. Za tím vším však je vysoká profesionalita a preciznost všech, kdo se na stavbě konkrétního dřevěného domu podílí.  Dokončovací práce jsou prováděny dle přání zákazníka. Někdo si rád svůj dům dotváří sám a jiný upřednostní dodávku na klíč. Vše je možné. Samozřejmostí je pozáruční servis i poradenská a konzultační služba pro klienty.

Než se rozhodnete stavět svůj srub či roubenku

Jste-li stále ještě na pochybách, zda si postavit srub, roubenku či montovaný dřevěný dům, máte možnost zcela nezávazně navštívit výrobní areál společnosti Haniš – Srubové domy s.r.o., který se nachází kousek od Hradce Králové, v Černilově. Můžete se tak na vlastní oči přesvědčit o kvalitě výroby této firmy a zeptat se na vše co vás zajímá. Jestli i po té budete ještě na vážkách, nabízí firma možnost zprostředkovat návštěvu v již postaveném srubu. Máte tak jedinečnou příležitost přímo s konkrétními uživateli probrat, jak jsou spokojeni s bydlením a proč by svůj dům za nic na světě nedali. A proč tedy? Protože kdo jednou vyzkoušel bydlení ve srubu či roubence, nese si tuto radost celý život a nechce se jí vzdát.

 

Haniš – Srubové domy s.r.o.
Třebízského 842/7
500 02  Hradec Králové
Tel.: 776 008 489

www.srubovedomy.cz


Související příspěvky

Vyberte si nová plastová okna nebo dveře přímo u výrobce

redakce

Lehké plechy jsou moderní variantou střešní krytiny

redakce

Vačkové spínače nemají vždy stejné vlastnosti a schopnosti

redakce