DŮM

Svět dveří a oken od Truhlářství –Tichý

Vchodové dveře do Vašeho domu jsou jakousi bránou do Vašeho světa. Sami se můžete přesvědčit, že ani ten nejkrásnější dům na světě nebude nejkrásnější, pokud bude mít nevhodné laděné vchodové dveře a okna. I takový, dá se říci, nepatrný detail může vzhled dokonalého domu poskvrnit. Chcete si být jisti, že Váš dům budou zdobit padnoucí dveře a okna? Pokud ano, nezapomeňte navštívit www.Truhlarstvi-Tichy.cz.

Vchod do domu jako brána do Vašeho světa

Není nutné mluvit v žádné vysoké nadsázce, když chceme vstup do domu či bytu označit za bránu do jiného světa. Aby byl tento vstup co nejlépe se hodící, je vhodné poradit se s odborníky a konfrontovat svou představu se zkušeným okem profesionálů oboru. Je na Vás jakou barvu dveří upřednostníte a zda si budete přát dveře s výplní či bez výplně. To platí jak o dveřích interiérových, tak i různorodých vchodových. Truhlářství-Tichý je tu od toho, aby Vaši vizi uvedlo ve skutečnost.

Pohled na svět kolem díky špičce mezi okny

Dlouhodobě se nezabýváme pouze výrobou dveří, nýbrž se specializujeme i na příbuzné části doplňků domu či bytu, které nazýváme okny. Zabýváme se výrobou eurooken i oken špaletových, jež máte možnost vybírat v mnoha variantách. Aby byl pohled „tam ven“ co nejlepší… K výběru jistě oceníte bohatou fotogalerii na stránkách společnosti.

Léta zkušeností ve Váš prospěch

Do karet společnosti hrají dlouholeté zkušenosti, stovky realizovaných truhlářských prací, rozmanité projekty pro široké spektrum zákazníků i dlouhý zástup nadmíru spokojených klientů. To je pestrá vizitka Truhlářství – Tichý. Vy tak víte, kam si zajít pro trumf! Potřebujete-li v současné chvíli řešit cokoli ohledně produktů ze dřeva, určitě pro Vás budou mít oficiální stránky cenu zlata – www.Truhlarstvi-tichy.cz.

 


www.truhlarstvi-tichy.czSouvisející příspěvky

Nebojte se mrazů, izolujte!

redakce

Zimní slevy na dřevěná okna

redakce

Hledáte nízkoenergetické bydlení? OXES patří ke specialistům!

redakce