Search

Zaujměte designem svých vrat

Líbivý design, pohodlné ovládání i kvalitní mechanismus a zpracování garážových vrat nám zjednoduší a zpříjemní každodenní cestování a užívání garáže. Vyberte si správná garážová vrata a nebojte se ani originálního vzhledu.

Mnoho lidí vnímá garáž jako nudnou stavbu, která slouží výhradně k praktickým účelům. V současné moderní době však může být i garáž nepřehlédnutelným designovým prvkem vašeho bydlení. Revoluce v designu garáží nabízí například unikátní technologie digitálního tisku na čelní plochu vrat. Společnost KRUŽÍK s.r.o. se pyšní unikátní technologií, která je schopna pracovat ve třech osách s rozlišením 360 dpi, což umožňuje nadstandardně kvalitní rozlišení tisku na vratový panel. Garážová vrata se tak stanou atraktivním ozdobným doplňkem vašeho bydlení.

 

Jaká vrata si pořídit

Vybírat můžeme z několika typů garážových vrat. Každý typ má své výhody a přednosti. Rozhodovat se můžete jak podle prostorových dispozic, tak také podle

 

  • Sekční vrata

Mezi oblíbenou a velmi častou volbu patří sekční garážová vrata. Jejich výhodou je praktické otvírání garáže vysunutím vrat pod strop. Tím můžete ušetřit místo a svou garáž tak použít například jako úložný prostor pro věci, které doma nemáte kde mít.

 

  • Rolovací vrata

Další variantou jsou rolovací vrata. Ty se navíjejí těsně na sebe a také šetří prostor. Pokud máte malou garáž, tak věřte, že každý centimetr místa navíc se opravdu vyplatí. O tyto vrata byste měli více pečovat, hlavně byste je měli pravidelně čistit a omývat, aby nečistoty nepoškrabaly povrch vrat.

 

  • Křídlová vrata

Oblíbeným typem garážových vrat jsou i dvoukřídlová. Tato vrata se vyznačují snadnou manipulací, minimální hlučností a opět v garáži nezabírají žádný prostor navíc. Můžete je otvírat dálkově nebo také mechanicky.

 

Bezpečnost na prvním místě

Garážová vrata jsou žádaným bezpečnostním prvkem, který ochrání garáž, automobil a také nářadí a další věci, které v garáži skladujete. Automatická garážová vrata jsou pro zloděje těžko překonatelnou překážkou a jejich pevné uzamčení a ochrana proti vypáčení vám zajistí klidný spánek.

 

Atraktivní design

Pokud chcete, aby vrata ladila k celkovému vzhledu vašeho bydlení, tak si zkuste vybrat z nové kolekce UNICO od návrhářky Ivy Bastlové, která nabízí ojedinělé designy garážových vrat. Podtrhněte tak svůj osobitý styl a nebojte se vyčnívat z řady.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *