ZAHRADA

Kam na zimu uklidit zahradní nábytek, techniku a nářadí?

Teplé a slunečné dny už zanedlouho vystřídá sychravé počasí a teploty jen lehce nad nulou. Možná už jen následující víkend bude možné využít naplno zahradní posezení. Pak už bude na čase nábytek a také sekačku trávy společně s dalšími zahradními stroji připravovat na zimu. Kam dáváte veškeré vybavení? Do garáže, do sklepa nebo jen pod pergolu na mráz? Existuje mnohem efektivnější řešení!

 

Vyřešte uskladnění jednou pro vždy

Garáže, sklepy ani půdy rozhodně nejsou místem, které by bylo pro skladování zahradního nábytku a techniky určené. Garáže byly naplánovány pro uskladnění automobilu a ve většině případů už na uskladnění sezónního vybavení nezbývá místo. Nábytek a technika mnohdy zabírá místo automobilům, které naopak musí být na mrazu. Nebylo by lepší, kdyby sezónní vybavení mělo své vlastní domky? Přesně k tomu jsou určené domky na nářadí.

 

Ideálně domek ze dřeva

Je samozřejmě jen na vás, zda na své zahradě postavíte na nářadí a zahradní výbavu domek zděný nebo dřevěný. Obecně jsou v současnosti využívány a voleny spíše dřevěné domky. Za prvé je mnohem snazší a rychlejší jejich výstavba, svou funkci dokáží také skvěle plnit a možnosti provedení jsou opravdu velké. Jestli nechcete mít se stavbou žádné starosti, můžete se obrátit na specializovaného výrobce dřevěných zahradních staveb. Ten vám dokáže nabídnout nářaďové domky v mnoha variantách provedení. Třeba jako společnost Delta Svratka s.r.o.

naradovy-domek-npd7dd-1-1418890994

Zahradní nářaďové domky palubkové, panelové i srubové

Společnost Delta Svratka s.r.o. je na našem trhu jedním z nejuznávanějších výrobců dřevostaveb, především těch na zahradu. Kategorie nářaďových domků je dokonce zastoupena třemi základními typy konstrukcí, které tvoří palubkové domky, panelové domky a srubové domky. Každé konstrukční řešení je zastoupeno hned několika variantami provedení a velikostí a každý typ stavby má svá specifika a přednosti.

Kompletní nabídku můžete najít na www.domky-delta.cz.

Související příspěvky

Jaké jsou nejlepší betonové ploty?

redakce

Stihli jste zazimovat svou zahradu a trávník?

redakce

Údržba zahradního bazénu přes léto? Hotová za pár minut

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.