ZAHRADA

Jak na vysokou trávu? Přece s křovinořezy HECHT

Jestliže máte chalupu a jste značně pracovně či osobně zaneprázdněni, velmi lehce se stane, že vám zde přeroste tráva, a klasická sekačka se bude „dusit“. Ať už jste vysokou trávu nechali narůst úmyslně, třeba proto, aby se vysemenila, anebo zcela nechtěně, její zdárné a snadné posečení zajistíte s křovinořezem.

Spolehlivé a výkonné křovinořezy HECHT

V první řadě je potřeba se rozhodnout, zda investujete do elektrického, benzínového nebo akumulátorového křovinořezu. Pro mnohé je důležitá i informace o záběru při práci, ale také o váze daného modelu. Zvláště lidé s handicapem a ženy, které práci s křovinořezem potřebují alespoň tu a tam zastat, budou tuto informaci hledat. K dostání jsou multifunkční křovinořezy, které zastanou činnost křovinořezu, vyžínače, plotostřihu a vyvětvovací pily.

Populární motorový křovinořez HECHT 154

Mezi TOP křovinořezy se řadí model HECHT 154. Jde o motorový křovinořez se záběrem nožů 25,5 cm a záběrem struny 43 cm. Motor má objem 52 cm3 s jmenovitým výkonem 1,9 kW. Struna se odvíjí poloautomaticky, a váha modelu je 8,7 kg.

Stroj popohání 2-taktní benzínový motor o výkonu 2,6 HP se značkovým karburátorem Walbro, a tak je možné s přehledem posekat i hustější porost. Stroj seče kvalitním tříramenným kovovým kotoučem nebo dvoustrunovou poloautomatickou hlavou s odřezávačem struny. Pokud je struna krátká, stačí roztočenou strunovou hlavu ťuknout o zem, čím se struna sama prodlouží. Odřezávač ji následně automaticky upraví na potřebnou délku. Využijte jistě systém EASY START, který ulehčuje startování a prodlužuje životnost startéru. Díky nastavitelnému pevnému dvouramennímu popruhu lze křovinořez zavěsit a práce je příjemná bez zbytečné námahy.

Podívejte se i na akční nabídky a ušetřete za nákup mnohé zahradní techniky.

Související příspěvky

Hledáte kvalitní, ale přitom levné zahradní domky vyráběné v České republice?

redakce

Vychutnávejte si příjemné chvilky na zahradě, aneb víte, jak správně vybrat zahradní nábytek?

redakce

Kameny tvoří kostru a duši každého domova

redakce