ZAHRADA

I keramická dlažba může být k nerozeznání od přírodního dřeva

Keramické dlažby napodobující svým designem přírodní materiály, jsou hit. A to ať už se jedná o dlažby do exteriéru nebo interiéru rodinných domů. Oproti svým přírodním předlohám, především naturálnímu kameni a dřevu, přináší dlažba celou řadu nesporných výhod – od snadné údržby, přes variabilitu a množství prvků až po estetickou stránku. Například dlažba imitace dřeva může být od přírodního dřeva doslova k nerozeznání.

 

RG Lovely – dlažby vyráběné s láskou

Konkrétním příkladem keramické dlažby v opravdu věrném napodobení vzhledu přírodního dřeva může být například dlažba RG Lovely. Již název napovídá, že jde o půvabnou a atraktivní sérii, do které se hned zamilujete. Z hlediska estetiky, kvality, odolnosti a variability se aktuálně řadí k tomu nejlepšímu, co je na trhu nabízeno. Může být využita jak v exteriéru, tak v interiéru, v okolí bazénů, na schodech před domem.

drevo

Kompletní sortiment a vynikající vlastnosti

Specializovaným prodejcem dlažby RG Lovely je na našem trhu jsou prodejny Los Kachlos HOME. Ty mají ve své nabídce kompletní program, včetně schodovek, krajů k bazénům, odtoků i žlabů. Venkovní dlažba disponuje protiskluzovým povrchem a je pochopitelně i mrazuvzdorná. Využít se tedy dá pro realizace teras, prostoru okolo bazénů, podlah u pergol, altánů, balkonů i zahradních cestiček. Vyloučeno samozřejmě není ani její využití v interiéru, což dává zákazníkům možnost elegantního sladění exteriéru s interiérem.

 

Několik variant odstínů

Nabídka je tvořena hned několika variantami barevného provedení dlaždic v různých odstínech dřevin. Teplé barvy zastupuje například odstín Lovely Soft, tmavší odstíny dřeviny najdete v Lovely Dark a světlejší provedení u Lovely Dolce. U odstínů ale nechybí ani další varianty barevného provedení, jako Lovely Smoke, Lovely Intense nebo Lovely Vital.

Přesvědčte se sami přímo na www.lkhome.cz.

 

Související příspěvky

EKOPLAST TELČ – záruka kvality

redakce

Na zahradě už myslíme na jaro. A odpočinek.

redakce

Kamenná dlažba

redakce