Search

I keramická dlažba může být k nerozeznání od přírodního dřeva

Keramické dlažby napodobující svým designem přírodní materiály, jsou hit. A to ať už se jedná o dlažby do exteriéru nebo interiéru rodinných domů. Oproti svým přírodním předlohám, především naturálnímu kameni a dřevu, přináší dlažba celou řadu nesporných výhod – od snadné údržby, přes variabilitu a množství prvků až po estetickou stránku. Například dlažba imitace dřeva může být od přírodního dřeva doslova k nerozeznání.

 

RG Lovely – dlažby vyráběné s láskou

Konkrétním příkladem keramické dlažby v opravdu věrném napodobení vzhledu přírodního dřeva může být například dlažba RG Lovely. Již název napovídá, že jde o půvabnou a atraktivní sérii, do které se hned zamilujete. Z hlediska estetiky, kvality, odolnosti a variability se aktuálně řadí k tomu nejlepšímu, co je na trhu nabízeno. Může být využita jak v exteriéru, tak v interiéru, v okolí bazénů, na schodech před domem.

drevo

Kompletní sortiment a vynikající vlastnosti

Specializovaným prodejcem dlažby RG Lovely je na našem trhu jsou prodejny Los Kachlos HOME. Ty mají ve své nabídce kompletní program, včetně schodovek, krajů k bazénům, odtoků i žlabů. Venkovní dlažba disponuje protiskluzovým povrchem a je pochopitelně i mrazuvzdorná. Využít se tedy dá pro realizace teras, prostoru okolo bazénů, podlah u pergol, altánů, balkonů i zahradních cestiček. Vyloučeno samozřejmě není ani její využití v interiéru, což dává zákazníkům možnost elegantního sladění exteriéru s interiérem.

 

Několik variant odstínů

Nabídka je tvořena hned několika variantami barevného provedení dlaždic v různých odstínech dřevin. Teplé barvy zastupuje například odstín Lovely Soft, tmavší odstíny dřeviny najdete v Lovely Dark a světlejší provedení u Lovely Dolce. U odstínů ale nechybí ani další varianty barevného provedení, jako Lovely Smoke, Lovely Intense nebo Lovely Vital.

Přesvědčte se sami přímo na www.lkhome.cz.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *