TIPY

Stylově vybavit roubenou chalupu není jednoduché

Roubenky jsou jedním z nejvyhledávanějších druhů rekreačního bydlení v současnosti. Krása při propojení přírody a elegantních přírodních materiálů je velmi žádaná. Ať už vaše roubenka slouží pro trvalé bydlení nebo jen pro rekreační účely, vždy by měla být elegantně a stylově zařízená. To se může zdát, jako jednoduchý úkol, ale realita tak snadná rozhodně není. Stylově vybavit roubenku je složité.

Nabídka nábytku, který se hodí pro tyto stavby, není velká

Nabídka nábytku do interiérů se v současnosti může zdát obrovská a velmi pestrá. Pokud se však zaměříme na nábytek, který by se svým stylem hodil pro roubenky a poloroubenky, tak už se tak širokého sortimentu rozhodně nedočkáme. Většinu druhů nábytku na našem trhu totiž zastupuje nábytek moderní, ale pro roubeny je zapotřebí hledat spíše nábytek dobový. A prodejců tohoto nábytku je opravdu málo.

 interier_roubene_chalupy_vcetne_doboveho_nabytku_large

Nakombinovat celý interiér také není snadné

Pokud se vám podaří najít nábytek pro roubenky, tak ještě stále nemáte vyhráno. Přichází totiž otázka samotného zařizování. Jaké jsou, nebo spíše byly, trendy v oblasti vybavení chalup? Většina interiérových designérů se specializuje také na vybavení podle posledních trendů současné architektury. A vybavovat interiér chalup podle dobových zvyků, aby bylo vše elegantní a stylové, není jednoduché, jsou zapotřebí zkušenosti a znalosti. Dají se na našem trhu najít specialisté na vybavení interiéru chalup?

Samozřejmě, že dají

Samozřejmě, že i na našem trhu se dají najít specialisté na vybavení interiérů roubenek, poloroubenek, chalup a chat přesně v tradičním stylu. Tuto možnost nabízí například společnost Roubenky Roubal, specialista na výstavbu tradičních dřevostaveb. Díky mnohaletým zkušenostem z této oblasti nabízí tato firma také návrhy a realizace dobových interiérů, včetně dodání příslušného nábytku i těch nejmenších detailů.

Detailní informace najdete přímo na www.roubenkyroubal.cz.

28765_large

Související příspěvky

Zajistěte si stavební dozor

redakce

Letošní zimu si prožijte s dokonalými radiátory KORADO

redakce

Kvalitní kamna dokáží vytopit jakýkoliv prostor

redakce