OSTATNÍ

Moderní vázací technika usnadňuje manipulaci s břemeny

V moderní společnosti či domácnosti se vždy hledí především na úsporu tepelné energie, elektrické energie a na co nejmenší plýtvání s touto komoditou. Každá novinka na trhu jdoucí ve stopách této politika je vítána otevřenou náručí. Stejně tak se v poslední době hledí i na bezpečnost při manipulaci s břemeny a jejich efektivní využití při stěhování nebo uskladnění. Společnost JK SPED se již dlouhodobě zabývá výrobou mimořádně kvalitní vázací techniky, která vám zajistí maximální komfort při každodenním i občasném používání. Pod pojmem vázací technika si představujeme určitě nejrůznější ocelová lana, popruhy, řetězy či kotvy. Přesně tak tomu ve skutečnosti i je. V nabídce společnosti se však nacházejí i užitečné výrobky pro vaší zahradu a práci na domě.

Upínací kurty

V kategorii nesoucí název upínací kurty naleznete vše potřebné pro zajištění bezpečné přepravy jakýchkoliv břemen bez ohledu na jejich velikost či křehkost. Právě bezpečná přeprava je favorizující podmínkou pro odpovídající stěhování vašich cenností, nábytku i dalších obdobně laděných břemen.

Společnost JK SPED má opravdu rozsáhlou nabídku pro nejrůznější zaměření přepravy materiálů a předmětů. Pokud i přes to nenaleznete vámi požadovaný rozměr upínacích kurt, objednejte si upínací kurty a přídavné příslušenství v zakázkové výrobě na míru.

 003491_52_011047

Velkoobjemové vaky BIG BAG

Velkoobjemové vaky BIG BAG nacházejí své uplatnění především v uskladnění potravin ve sklepích či materiálu na zahradě. Jedná se o kvalitní textilní pytle vyrobené dle přesných požadavků každého klienta zvlášť s nosností od 1000 až do 2000 kg.

Velkoobjemové vaky BIG BAG mohou sloužit jakou oboustranné pytle, antistatické pro výbušné prostředí nebo tvarově stálé, které jsou známé pod názvem Q-BAG. Rozměry těchto vaků nejsou ničím omezeny a vždy záleží na domluvě mezi zákazníkem a společností. Pro úsporu finančních prostředků se v rubrice nachází i bazar těchto pytlů.

003418_52_010875

Související příspěvky

Češi při koupi nemovitosti riskují ze strachu, že je předběhnou jiní zájemci

redakce

Objevte kouzlo Vašeho interiéru, ideálního doplňku, originálního dárku

redakce

Může být podlaha i na stěnách? Thermofix ano!

redakce