INSPIRACE ZAHRADA

Do septiků, žump a čističek nemusí být využita jen chemie. Jde to i přírodní cestou!

Stále větší množství majitelů rodinných domů se musí naučit postarat o odpadní a splaškové vody z objektu vlastními silami. Pokud je nový dům postaven v okrajové části města, není možné jeho připojení na centrální kanalizaci. Žádané tak je provedení septiků, žump nebo čistíren odpadních vod. V této oblasti je nutná nejen samotná kvalita těchto produktů, ale také čistící schopnosti. A k tomuto procesu čištění nemusí být využívány jen chemické prostředky, ale i čistě přírodní.

 

Specialistou v této oblasti je Subio Eko s.r.o.

Společnost Subio Eko s.r.o. je na našem trhu přímo specializovaná na vývoj a využití čistě přírodních produktů pro různé procesy čištění vody. Mezi základní produkty této společnosti se řadí BIO přípravky do septiků a jímek. Jedná se o různě vyvinuté enzymy a bakterie, které mají v septicích a žumpách urychlit proces rozkladu biologické hmoty. Velmi oblíbený je například SET pro žumpy a septiky.

 

Do domovních čistíren je nabídka ještě větší

Pro domovní čistírny je nabídka produktů společnosti Subio Eko s.r.o. také velmi pestrá. Opět se jedná především o bakterie a nepatogenní enzymy. Všechny produkty jsou 100% BIO, tedy z čistě přírodního původu a nemají tedy žádný dopad na okolí a ekologii. Opět můžete využít i ucelený SET pro domovní čistírny, ve kterém jsou přípravky, které mají za účel zajistit rychlejší rozklad biologického materiálu, eliminovat nepříjemný zápach z tlejících procesů, a také pomáhají rozkládat i tuky. Navíc nijak nepoškozují naočkované bakteriální kultury v odpadních zařízeních.

 

Nejen do septiků a čističek

Sortiment přírodních produktů společnosti Subio Eko s.r.o. je ale mnohem pestřejší, než jen pro využití v septicích a čistírnách vody. Produkty Subio jsou vyvíjeny také pro zahradní jezírka, do zemědělské oblasti, bioplynové stanice a likvidace tuků. Domácnosti ale nejvíce využívají set pro zahraní jezírka Aqua CB se všemi užitečnými enzymy.

Související příspěvky

Jak si splnit sen o dokonalé kuchyni na míru? Máme řešení!

redakce

Tvář svého domova hledejte ve svém vlastním nitru

redakce

Zase o krok blíže tomu, aby zahradničení bylo více pohodové a méně namáhavé

redakce