Search

Do septiků, žump a čističek nemusí být využita jen chemie. Jde to i přírodní cestou!

Stále větší množství majitelů rodinných domů se musí naučit postarat o odpadní a splaškové vody z objektu vlastními silami. Pokud je nový dům postaven v okrajové části města, není možné jeho připojení na centrální kanalizaci. Žádané tak je provedení septiků, žump nebo čistíren odpadních vod. V této oblasti je nutná nejen samotná kvalita těchto produktů, ale také čistící schopnosti. A k tomuto procesu čištění nemusí být využívány jen chemické prostředky, ale i čistě přírodní.

 

Specialistou v této oblasti je Subio Eko s.r.o.

Společnost Subio Eko s.r.o. je na našem trhu přímo specializovaná na vývoj a využití čistě přírodních produktů pro různé procesy čištění vody. Mezi základní produkty této společnosti se řadí BIO přípravky do septiků a jímek. Jedná se o různě vyvinuté enzymy a bakterie, které mají v septicích a žumpách urychlit proces rozkladu biologické hmoty. Velmi oblíbený je například SET pro žumpy a septiky.

 

Do domovních čistíren je nabídka ještě větší

Pro domovní čistírny je nabídka produktů společnosti Subio Eko s.r.o. také velmi pestrá. Opět se jedná především o bakterie a nepatogenní enzymy. Všechny produkty jsou 100% BIO, tedy z čistě přírodního původu a nemají tedy žádný dopad na okolí a ekologii. Opět můžete využít i ucelený SET pro domovní čistírny, ve kterém jsou přípravky, které mají za účel zajistit rychlejší rozklad biologického materiálu, eliminovat nepříjemný zápach z tlejících procesů, a také pomáhají rozkládat i tuky. Navíc nijak nepoškozují naočkované bakteriální kultury v odpadních zařízeních.

 

Nejen do septiků a čističek

Sortiment přírodních produktů společnosti Subio Eko s.r.o. je ale mnohem pestřejší, než jen pro využití v septicích a čistírnách vody. Produkty Subio jsou vyvíjeny také pro zahradní jezírka, do zemědělské oblasti, bioplynové stanice a likvidace tuků. Domácnosti ale nejvíce využívají set pro zahraní jezírka Aqua CB se všemi užitečnými enzymy.




6 x komentováno u “Do septiků, žump a čističek nemusí být využita jen chemie. Jde to i přírodní cestou!

 1. Woman of Alien

  Ideal operate you’ve completed, this site is absolutely cool with excellent facts. Time is God’s method of trying to keep anything from going on at once.

 2. stop parking napsal:

  Whispering Misty

  So sorry you can expect to skip the workshop!

 3. Third Flower

  My spouse and that i have already been now delighted that Albert could execute his research as a consequence of the concepts he had by your web page. It is every so often perplexing to just always be giving freely measures which some individuals could…

 4. fue napsal:

  Healing’s Dragon

  to search out problems to enhance my site!I suppose its ok for making use of a number of of the ideas!!

 5. Souls in the Waves

  Superior Early morning, I just stopped in to go to your internet site and thought I would say I liked myself.

 6. Whispering Misty

  So sorry you are going to miss the workshop!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *