INSPIRACE

Jaké kování si vaše interiérové dveře zaslouží?

 

Výběru kování ke dveřím se v dnešní době věnuje mnohem více pozornosti, než tomu bývalo ještě před pár lety. Vliv na tuto situaci má také velký výběr různých druhů kování, než tomu bylo dříve, kdy byly na trhu 4 maximálně 5 druhů. Správné kování musí splňovat veškeré požadavky na design a také na kvalitu.

 

Kování se základně dělí na 2 druhy – štítové a rozetové

Než začnete se samotnou volbou designu kování a dveřní kliky, vyberte si druh, který by vám více vyhovoval. Na výběr jsou 2 možnosti – štítové kování a rozetové kování. Ty se už základně liší svou skladbou i vzhledem. Štítové kování představuje klasický vzhled kování, jaký všichni známe. Jedná se o celistvý produkt v jediném kusu. Rozetové kování je naopak rozděleno do dvou kusů, které tvoří klika a zámek. Oba druhy kování jsou zastoupeny mnoha klasickými i moderními designy. Stačí jen vědět, kde hledat ten správný výběr.

Kování a kliky vybírejte u specialistů

Pro správný výběr kování a kliky byste rozhodně měli volit takové prodejce, kteří mají široký sortiment a na našem trhu působí dlouhodobě spolehlivě. Jen takoví prodejci vám totiž dokáží nabídnout opravdu širokou nabídku mnoha druhů kování a klik. V nabídce by nemělo chybět kování z různých materiálů a s mnoha odlišnými vzhledy. Pro kompletnost nabídky by měli prodejci nabízet také bezpečnostní kování do domácností i do komerčních prostor. Kde takový výběr najít?

Kovani-design.cz patří mezi přední prodejce klik a kování na našem území

E-shop kovani-design.cz může svým zákazníkům nabídnout více, než 8 let zkušeností s prodejem sortimentu kování a klik. V nabídce najdete kování od předních českých i evropských výrobců. Podstatnou část sortimentu tvoří kování a kliky Cobra, které pochází z české dílny a jsou považovány za evropskou špičku v oblasti kvality i designu. Příkladem může být rozetové kování Vision-R, které v současnosti patří mezi nejpopulárnější druhy kování u nás. V nabídce ovšem nechybí ani kování a kliky značek AC-T servis, Eurolaton, MP kování a bezpečnostní kování Rostex.

 

Kompletní výběr naleznete na www.kovani-design.cz

 

 

 

Související příspěvky

Pouze postele z masivu zaručují zdravý spánek

redakce

Vana nebo sprchový kout do koupelny?

redakce

Nářadí, spojovací materiál, upevňovací techniku a mnohem více, koupíte na jednom místě!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.