Search

Chcete změnu v bydlení? Stačí dekorace, které vám okoukaný interiér oživí

Patříte mezi ty nadšence krásného bydlení, kteří se snaží vaše rodinné zázemí neustále zvelebovat? Momentálně však máte pocit, že ačkoliv je váš interiér kompletně zařízen, zahrádka je upravená, venkovní nábytek volá k posezení, přece jen je pro vás vaše bydlení okoukané? Dejte mu nový nádech pomocí vhodných dekorací, se kterými lze doslova kouzlit.

Pro nákup dekorativních předmětů nemusíte chodit daleko. Z pohodlí domova u šálku dobré kávy můžete vybírat dle libosti. Pravou volbou pro všechny příznivce moderního, útulného originálního a trendového bydlení je Harasim velkoobchod, kde naleznete bytové a zahradní dekorace, doplňky či potřeby pro aranžování. Jedno mají společné! Zaujmou svým designem a provedením, kvalitou i příznivou cenou.

Nahlédněte do internetového obchodu www.harasim.info a vyberte si něco nového, krásného pro váš byt i zahradu.

 

Jaké dekorace pořídit na léto?

Letošní léto se nese v duchu pohody a relaxu. Proto můžete pořídit dekorace pro grilování, pro chvíle odpočinku na zahradním posezení, pro zútulnění atmosféry apod. Vybírejte lucerny, svícny, svíčky, porcelán, umělé květiny, proutěné košíky, vázy, přenosné grily, tácy a podnosy ve stylu barbecue, polštáře a další.

a

Lucerny a svícny vytvoří v interiéru i venku příjemnou, romantickou atmosféru. Z nové kolekce luceren a svícnů si bezesporu vyberete.

 

b

Nová kolekce porcelánu Angelika je něžná, roztomilá a jako stvořená do venkovských, romantických i moderních interiérů. Vynést jej můžete i na piknik a v případě jen tak ve trávě si užívat krásné chvilky.

 

c

I když umělé květiny nevoní, přes to s nimi uděláte spoustu parády. Nezvadnou vám, a i když nejsou živé, bezesporu oživí každé zahradní posezení či jídelní stůl.

Harasim velkoobchod toho nabízí ještě více. Každých 14 dní se můžete těšit na nové zboží. Již nyní jsou v prodeji podzimní dekorace, takže se na každou sezónu lze připravit s dostatečným předstihem. Bohaté jsou vždy vánoční dekorace, ale napříč celým rokem na vás čekají ty nejstylovější bytové a zahradní doplňky za bezkonkurenční ceny.  Nepřehlédněte plastové květináče, obaly a nádoby, dekorativní andílky, srdíčka, zápichy, závěsy, girlandy, věnce, obrazy, fotorámečky, doplňky do kuchyně a další.

Buďte IN, buďte originální, buďte kreativní a nakupte si dekorace a doplňky, které společně kombinujte, a váš domov bude vypadat zase nově.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *