ZAHRADA

Doplňky, které dodají zahradě šmrnc  

Zima je pro zahrádkáře smutné období. Nezbývá skoro nic jiného, než sedět s rukama v klíně a čekat, až královna zima laskavě zmizí. Pokud už to také nemůžete vydržet a těšíte se, až poprvé vyrazíte zvelebovat vaši zahradu, tímto článkem se vám jistě trefíme do noty. Představíme si zajímavé zahradní doplňky, které mohou zvýšit atraktivitu vaší zahrady. Nabídka je pestrá a výběrem se alespoň na chvilku zabavíte…

 

Dřevo jako ideální ozdobadekoracni-loukotove-kolo-30cm (1)

Zahrada je kus přírody, není tedy nic lepšího, než ji ozdobit zase jen přírodou. Doplňky do zahrad vyrobené z přírodních materiálů jsou jistě dobrou volbou. Připravili jsme pro vás přehled zahradních doplňků od známé české společnosti Vladeko, která to ze dřevem umí na jedničku!

 

Vyberete si?

Prvním naším tipem jsou dřevěná loukoťová kola. Můžete je připevnit na zeď zahradního domku, nebo je opřít třeba o kámen či velký květináč. Výborně budou vypadat, pokud k nim zasadíte nějakou popínavou rostlinu. Kola je možné mít v několika velikostech, jsou vyrobena z odolného jehličnatého dřeva a dodávána bez povrchové úpravy. Tu si můžete přiobjednat, nebo ji provést sami.

dreveny-zebrinak-s-oji-maly

Super stylově budou na každé zahradě vypadat vozítka ze dřeva. Vladeko jich má v nabídce hned několik. Pořídit si můžete třeba trakař. Na něj umístíte květináče (třeba s bylinkami) a krásná dekorace je na světě. V nabídce najdete i dřevěný žebřiňák nebo stylová kolečka. I v tomto případě je možné vybírat z několika velikostí.

 

Pokud máte rádi spojení praktické a dekorativní stránky, jistě se vám zalíbí dřevěné kádě na vodu. Největší model má průměr 53 cm a výšku 79 cm, takže může zajistit velkou zásobu vody na zalévání.

 

V nabídce společnosti se nachází také dřevěné studny či samotné poklopy na studnu. I ty vypadají báječně.kad-na-vodu-53-cm

 

Je toho mnohem více – pokud chcete, aby vaše zahrada dostala nový styl a šmrnc, podívejte se na nabídku na www.vladeko.cz. Kromě doplňků zde můžete koupit i zahradní nábytek, dětská hřiště, zahradní domy a jiné vybavení, vždy v precizním provedení za příjemné ceny!

 

 

 

Související příspěvky

Venkovní osvětlení od výrobce Searchlight

redakce

Udržujte vodu v bazénu čistou a průzračnou

redakce

Buďte o krok napřed a probuďte svou zahradu ze zimního spánku!

redakce

1 komentář

Milena 20. 4. 2015 at 10:09

Co dodá v dnešní době šmrnc zahradě je určitě venkovní osvětlení v podobě například venkovních sloupků http://www.uni-svitidla.cz/venkovni-svitidla-sloupky , které zvýrazní Vaší zahradu i po setmění.

Diskuze je uzavřena.