ZAHRADA

Dodejte letos zahradě dokonalý vzhled díky zahradnímu jezírku

Máte na své zahradě pouze stromy, květinový záhon a místo k sezení? Myslíte si, že na vaší zahradě ještě něco chybí k tomu, aby byla opravdu hezká a dokonalá na pohled? Možná je zahradní jezírko přesně to, co právě potřebujete. Mnoho majitelů zahrad s jezírkem říká, že po realizaci zahradního jezírka dostala zahrada zcela jinou tvář a stala se krásnější.

 

Hlavní je zajistit, aby jezírko neprotékalo

Realizace zahradního jezírka ovšem není hračka. V tomto oboru existuje mnoho rizik, které mohou celou realizaci zkazit. Vždy je jistější, když si na stavbu zahradního jezírka pozvete profesionály, kteří zajistí dokonale odvedenou práci. Především prosakování zahradního jezírka je velice nebezpečné a tato oblast si vyžaduje největší pozornost. Kvalitní folie a jejich instalace je základ. Ostatní práce pak zvládnete sami.

 

Hizol zajistí, aby jezírko neprosakovalo

Jestli chcete, aby hydroizolace vašeho jezírka byla opravdu spolehlivá a účinná, obraťte se na společnost Hizol. Pro hydroizolací zahradních jezírek firma využívá speciální folie značky Likolit. Jedná se o nevyztužené folie z měkčeného PVC a jsou určeny přímo na stavbu vodních nádrží. Dovolují hydroizolace libovolného tvaru i velikosti. Práce s touto folií není snadná, ale profesionálové z Hizol jí zvládnou dokonale. Tyto folie se vyznačují vysokou odolností proti prorůstání kořínků. Nehrozí tak poškození ani od vodních rostlin. Je pouze na vás, jakou velikost a jaký tvar bude mít vaše zahradní jezírko. Hizol zajistí dokonalou izolaci proti vodě u každého jezírka.

Kompletní informace o využívaných foliích naleznete na www.hizol.cz.

Související příspěvky

Zde je hned několik důvodů, proč chtít zahradní altán

redakce

CS – BETON si na léto připravil několik novinek

redakce

Grilování masa s profi grilem

redakce