FINANCOVÁNÍ

Když hypotéku, tak s Gepardem!

Zařizování hypotéky může, ale také nemusí být, běh na dlouhou trať. Pokud chcete mít jistotu, že budete mít pro vás nejvýhodnější hypotéku, nechte si při jejím zařizování pomoci. V případě, že se obrátíte na odborníky, ušetříte si nejen své nervy a čas, ale především i své finance. Poradenství je totiž možné mít i zcela zdarma…

 

Hypotéka s Gepard finance je správná volba

Při zařizování vaší hypotéky uděláte nejlepší věc, pokud se obrátíte na společnost Gepard finance. Tato společnost zaměstnává profesionální makléře, kteří vám nabídnout odbornou pomoc. Vše vlastně zařídí za vás. Nejdříve zjistí vaše možnosti a poté pro vás najdou nejvhodnější řešení. Makléř za vás vyřídí také veškeré papírování, čímž vám ušetří moře času. Může za vás vést i jednání v bance a na úřadech. Vy tak budete moci přijít až k hotové věci – tedy k podpisu samotné smlouvy. Služby makléřů z Gepard finance můžete využít i v případě, pokud potřebujete pomoci například s refinancováním hypotéky.

 

 

Efektivní pomoc s hypotékou se vyplatí!

Klienti Gepard finance ušetří v  průměru 0,5 % na úrokové sazbě, což například u třímilionové hypotéky na 25 let dělá 250.000 Kč! Poradenské služby hypotečního makléře jsou navíc pro vás zcela zdarma. Pamatujte na to, že vhodnou volbou hypotéky můžete ušetřit za 5 let kolem 16 000 Kč – a to jsou nemalé peníze, že?

 

Hypotéka dostupná pro každého

Gepard finance působí po celé České republice, takže jsou na dosah opravdu pro každého…

Pokud chcete výhodnou hypotéku, obraťte se právě na ně.

 

Více informací najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Na nákupu nemovitosti je možné ušetřit!

redakce

S pomocí Gepard Finance konečně bydlíme ve svém!

redakce

Praha 5 a její TOP developerské projekty

redakce