Search

Buďte o krok napřed a probuďte svou zahradu ze zimního spánku!

Letošní zima je nepříjemně dlouhá a skutečnost se má tak, že jsme si na podobné zimy dávno odvykli. Není se proto čemu divit, že se stále více z nás těší na příchod barevného jara, kdy se stromy začnou zelenat a ptáci vesele cvrlikat. Díky příznivějším teplotám můžeme trávit mnohem více času venku – například na zahradě, kde máme soukromí. Uvažovali jste již nad přípravou zahrady na novou sezonu? Co si udělat radost koupí zahradního nábytku z akácie, který dodá vaší zahradě šmrnc?

 

Lze skloubit kvalitu s pohodlím?

Při koupi zahradního nábytku bychom měli sledovat nejen jeho design, ale i další vlastnosti – tvrdost dřeva, kvalitu zpracování či náročnost na údržbu. Chcete-li pro sebe to nejlepší, je zahradní nábytek z akácie jasnou volbou. Nábytek vyrobený z tohoto dřeva se vyznačuje jemnou texturou a tvrdostí. Možná si říkáte, zda může být takový nábytek pohodlný?! Odpověď je určitě! Stačí jen nábytek doplnit o měkoučký podsedák.

Proč právě akácie?

Akácie je dřevo pocházející z tropických lesů. Má olivově hnědé až šedohnědé odstíny doplněné o tmavší pruhy, které mu dodávají příjemný šmrnc. Díky své tvrdosti slibuje velkou odolnost a to nejen proti stárnutí, ale i proti biologické degradaci. Pokud se rozhodnete pro koupi nového nábytku a zvláště z tohoto druhu dřeva, sledujte jeho kvalitu a vybírejte pouze tam, kde vám dokážou nabídnout jen to nejlepší.

 

Prostorná sestava, která vydrží

Na stránkách texim.cz si můžete pořídit zahradní nábytek z akácie COPENHAGEN, jejíž součástí je prostorný stůl a celkem 8 židlí. Internetový eshop je přímým dovozcem a kromě pestré palety výrobků vysoké kvality nabízí i výhodné akční ceny. Pokud byste si chtěli nábytek prohlédnout a případně osahat, můžete navštívit vzorkovou prodejnu a využít i poradenství při výběru.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *