INSPIRACE

Vkusná a bytelná podlaha je základem každého interiéru

Bytelná a pěkná podlaha v interiéru bytu, domu i na pracovišti je základem, na kterém se dá dále stavět. Bez pořádného podkladu snad ani nejde interiér následně upravovat, natož v něm spokojeně žít či pracovat. V závislosti na typu místnosti, předpokládané zátěži počtem osob a nábytku i typu koberců se řeší konkrétní pokládka podlah. Poctivou řemeslnickou práci spojenou s prvotřídními použitými materiály zastává jihlavská společnost Fabry Floors s.r.o. působící ve všech krajích Česka i v zahraničí. Veškeré informace o kvalitní pokládce lze nalézt na webu fabryfloors.cz.

 

Pokládka podlahy včetně podrobného plánu a kalkulace

Základem práce společnosti je zakládání betonových a anhydritových podlah, kdy beton slouží jako podklad pod krytiny, nebo se využívá v průmyslových a strojních halách vyžadujících kvalitní a odolnou podlahu. Součástí práce společnosti Fabry Floors jsou lité podlahy z pryskyřice, epoxidové podlahy, ale i pokládka podlah vinylových. Aby byl výčet služeb společnosti úplný, je třeba zmínit také nabídku a pokládku různých typů lin. Zájemci o konkrétní pokládku se před realizací zakázky můžou se zkušenými zaměstnanci poradit, představy zákazníků se vždy zohledňují při plánování. Před každou objednávkou se tvoří předběžná kalkulace.

 

Anhydritové podlahy do soukromých i veřejných interiérů

Anhydritové podlahy jsou výhodné v těch stavbách, kde je již zbudováno, anebo se o něm uvažuje, podlahové vytápění. Společnost Fabry Floors se mimo jiné zabývá i vestavbou tohoto typu vytápění. Podlahy z anhydritu se hodí jak do soukromých obytných prostor, tak do komerčních a veřejně přístupných prostranství. Pozitiva anhydritu spočívají v absolutní rovnosti a rychle provedené pokládce v rozumných cenových relacích. Pokud zákazník váhá, zda je vhodnější betonová podlaha, nebo anhydritová, firma odborně a ochotně při realizaci podlahy poradí.

 

Výhody pryskyřice, negativa plovoucích podlah

Pryskyřicová podlaha dokonale splňuje představy o zajímavém řešení interiéru. Pryskyřicové neboli lité epoxidové podlahy se pohybují ve vyšších cenových relacích, ovšem s ohromujícím výsledkem dlouhé životnosti. Tyto materiály působí velmi vzdušně, a i když mají tloušťku jen pět milimetrů, dobře vedou teplo. Proto jsou vhodné do místností se zavedeným nebo předpokládaným topením v podlaze. Poptáváte-li plovoucí podlahu, zvažte dobře užité materiály, které začínají vycházet z módy díky nekompatibilitě s podlahovým vytápěním, kratší životnosti a horší údržbě, než jaká je třeba u výše uvedených podlah.

Související příspěvky

Jak mít dokonale čistou koupelnu?

redakce

Víme, kterými místy nejvíce uniká teplo z rodinných domů a známe řešení!

redakce

TRACHEA nezahalí a představuje nové cool motivy!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.