ZAHRADA

Bazény, čistírny odpadních vod, septiky, jímky…

Uvažujete o nich? Potřebujete poradit s jejich výběrem nebo hledáte spolehlivého dodavatele? Není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost EKOPLAST TELČ.

 

Kvalita, tradice, individualita

Společnost EKOPLAST TELČ působí na českém trhu již od roku 1991 a stále se drží na špičce ve svém oboru. EKOPLAST TELČ se specializuje na výrobu a dodávku zařízení z plastických hmot a vždy se snaží výrobky maximálně přizpůsobit individuálním požadavkům každého klienta. Filozofie společnosti je postavena na základech výroby spolehlivých výrobků a uzlů technologických zařízení, které odpovídají současnému stavu vědy a techniky!

PLASTOVÉ BAZÉNY
BAZÉNY
ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD
ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD
SEPTIKY
SEPTIKY
NÁDRŽE, JÍMKY, ŽUMPY
NÁDRŽE, JÍMKY, ŽUMPY
PÍSKOVÉ FILTRY
PÍSKOVÉ FILTRY
ČERPACÍ jímky
ČERPACÍ JÍMKY
ŠACHTY
VODOMĚRNÉ ŠACHTY

ODLUČOVAČE TUKŮ
ODLUČOVAČE ROPNÝCH LÁTEK
ODLUČOVAČE ROPNÝCH LÁTEK
INFRASAUNY
INFRASAUNY
WHIRPOOLY
VÍŘIVÉ VANY
ZAHRADNÍ JEZÍRKA
ZAHRADNÍ JEZÍRKA

Pro kvalitní bydlení

V sortimentu společnosti naleznete v první řadě bazény, čistírny odpadních vod, septiky a nebo vysoce kvalitní jímky. Vše v několika provedeních tak, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti na straně zákazníka. Bazény jsou například k dostání ve čtyřech tvarových provedeních a v nabídce je samozřejmě i veškeré příslušenství. V kategorii čistírny odpadních vod jsou připravena řešení jak pro rodinné domy ale EKOPLAST TELČ vyrábí i komunální čistírny odpadních vod. Co se týče jímek, můžete vybrat – jímky do země, pojezdové jímky, čerpací jímky a mnohem více.

Stačí kontakt

Pokud se rozhodnete pro výrobky EKOPLAST TELČ, nemusíte nikam jezdit. Stačí se podívat na internetové stránky, kde najdete přehledný e-shop a všechny potřebné kontakty. Společnost EKOPLAST TELČ můžete kontaktovat i prostřednictvím infolinky 567 563 781.

Více informací na www.ekoplast.cz.

Související příspěvky

Jak na letní vedra? Zkuste nadzemní bazény

redakce

Dřevěný altánek od Delta Svratka dodá eleganci každé zahradě

redakce

Špičková hydroizolace = fólie ALKORPLAN

redakce