TIPY

Znáte výhody, které nabízí samonosné lodžie od firmy PEKSTRA?

Podíváme-li se na bytové domy, na první pohled je patrné, že se v posledních letech velmi rozšířily moderní ocelové lodžie, které je doplňují. Je tomu tak po celé Evropě a využití spatřujeme u všech typů panelových domů. Pokud chcete lodžie kvalitní, co možná nejhlubší s velkým prostorem k využití, obraťte se na společnost PEKSTRA spol. s r.o. z Třeboně. Patří k lídrům na našem trhu v této oblasti.

Přednosti samonosných lodžií

Vybrat si můžete ocelové lodžie od firmy PEKSTRA, které jsou nejen nejhlubší v ČR a umožní vám klidně si doma vybudovat malou zahrádku. V porovnání s betonovými lodžiemi jsou ty ocelové vzdušnější, mají lepší tok světla a představují menší zatížení budovy i pozemku.

 

Druhou možností jsou hliníkové lodžie, které se skládají z jednotlivých modulů, jsou předsazené před nemovitost a tak, jako v případě ocelových lodžií, i hliníkové lze dodat také tam, kde zatím žádné balkony nebyly. Lze je realizovat až do výšky 6 poschodí bytového domu. Venkovní prostor se krásně zvětší, byt bude jako celek komfortnější, prostor venku můžete využívat jak je vám libo.

Omezením pro firmu PEKSTRA nejsou rozměry, ale vaše přání a statický posudek možného zatížení stavby.

Realizace rychle a šetrně

Společnost ví, že je pro obyvatele bytových domů omezující jakékoli rekonstruování domu. Proto se vždy snaží pracovat s ohledem na jejich pohodlí a komfort, vše připraví co nejšetrněji, co nejrychleji a bez zbytečného hluku či dalších omezení.

Pokud máte zájem o realizaci samonosných lodžií, ať už jste doposud používali balkony, nebo nikoli, s důvěrou se obraťte na pekstra.cz a informujte se na všechny podrobnosti i termín možného provedení. Odborníci jsou připraveni vám ve všem odborně poradit, zohlednit vaši konkrétní situaci a připravit vám cenovou nabídku.

Díky samonosným lodžiím se vám bude žít mnohem lépe.

Související příspěvky

Užitkové dodávky a jejich všestranné využití

redakce

Poradíme, kdy koupit novou matraci

redakce

Proč vaše fasáda zaslouží odbornou péči?

redakce