TIPY

Chcete si pořídit luxusní vířivku? Myslete na ni už při stavbě domu

Dnešní doba klade na člověka vysoké nároky, s čímž se nedá příliš dělat. Velké pracovní vytížení, neustálý stres a shon ale mají na organizmus a psychiku neblahý účinek. Řada lidí se proto rozhodne kompenzovat si takové vytížení domovem, který jim poskytne nejen pohodu a klid, ale doslova lázeňskou péči. Pokud to finanční podmínky dovolí, je luxusní vířivka tím pravým doplňkem pro perfektní privátní wellness.

 

Dobré plánování pro více pohodlí

Pořízení luxusní vířivky je nejlepší zvážit už při stavbě nebo rekonstrukci domu, protože jedině tak se jí dá přizpůsobit architektura domu. Vířivá vana může být umístěna prakticky kdekoliv. Pokud je prostor předem daný, limituje to ale možnou velikost vířivky. Obzvlášť ve vnitřních prostorách tak může být problém usadit dostatečně velké spa centrum a musí se zvolit rozměrově menší kompromis, který však už nepřinese takovou míru komfortu. Při začínající stavbě domu je situace o poznání snazší. Tady se přímo nabízí naopak přizpůsobit rozvržení prostoru podle vybrané vířivky. Díky tomu bude domácí wellness splňovat veškeré nároky.

 

Široká nabídka modelů

Vybírat je opravdu z čeho, vířivky jsou k dostání v různých rozměrech, tvarech a provedeních. Díky tomu se dá vybrat vana přesně podle potřeb uživatelů, například rodinné modely zohledňující i malé děti, nebo naopak seniory, modely se sportovní i relaxační masáží, nebo nejluxusnější business typy. Záleží jen na nárocích a požadavcích majitele domu.

Luxusní vířivka není ledajakou záležitostí. Vyjadřuje životní styl majitele, určuje filozofii bydlení a umožňuje celé rodině cítit se maximálně skvěle a uvolněně, kdykoliv se najde příležitost ponořit se do ní a nechat se zrelaxovat. Kvalitní vířivé vany, které toto vše bohatě splní, nabízí SPA Studio, specialista a exkluzivní prodejce luxusních vířivých van a SWIM SPA.

Související příspěvky

Kdo se stará o váš dům?

redakce

Služba garantovaného nájmu vám zajistí pravidelný a stabilní příjem, co obnáší?

redakce

Ruční nářadí se prodává samo, specializovaný obchod je snem každého kutila

redakce