TIPY

Vyzdobte si byt svými obrazy

Patříte mezi ty, kteří si chtějí nově zařídit byt nebo máte pocit, že vám v pokoji něco chybí? Vyzkoušejte tištěné obrazy. Vybrat si můžete z celé řady motivů a velikostí. Jako obraz můžete přitom použít vlastní fotografie.

Jde o velmi módní a originální dekorace, které v jiné domácnosti rozhodně nenajdete. Svými obrazy můžete vyzdobit stěny obývacího pokoje, chodby i ložnice i do pokoje dětí. Obraz bude natištěn na hrubém plátně a díky kvalitní práci vám vydrží desítky let.

 

Vyzdobte dětem pokoj

I do dětského pokoje můžete umístit nejen obrazy, ale i tištěné omalovánky. Plátna o rozměrech 30 x 20 cm nebo 20 x 30 cm jistě vaše děti potěší. Můžete si vybrat z desítek motivů od autíček, přes zvířátka po různé tvary a ovoce.

Článek 1 b

Dětský pokojíček si zaslouží mnoho veselých barev. Děti potěší obrovská magnetická tabule, případně můžete jednu stěnu vymalovat magnetickou barvou a na ni obrazy pověsit. Na tuto magnetickou barvu lze rovněž kreslit křídou.

 

Obraz dělá vhodný rám

Na stěnu můžete vybírat rovněž fotografie nebo oblíbené pohádkové hrdiny, auta či hračky. Fantazii se meze nekladou. Aby obrázek vypadal opravdu hezky, nezapomeňte na hezký rám, který vybraný obraz doladí. Umělecké grafiky a černobílé fotografie se budou hodit do pokoje, který je laděn do šedé, béžové nebo bílé barvy. Obrazy si nechejte zarámovat do široké pasparty.

Zajímavě budou vypadat také obrazy složené z více dílů. Můžete si je nechat poskládat podle svého přání. Hezké v pokoji budou obrázky z rodinných fotografií z dovolené, prázdnin či rodinné oslavy jako milá vzpomínka.

Při výběru rámu nepospíchejte. K obrazu si vyzkoušejte klidně několik typů a barev rámů i pasparty. Představte si místo, kde bude obraz umístěn a podle toho výběr přizpůsobte. Dětský pokoj umožní vybrat i výrazné barvy jako sytě růžová, modrá, zelená či žlutá tak, aby obrazy ladily s celkovým interiérem pokojíčku.

Související příspěvky

Zamyšlení nad vývojem realitního trhu s ohledem na dopady koronavirové krize

redakce

Co jsou tuhá paliva?

redakce

Sedací soupravy a rohové sedačky s prvky aktuálních trendů

redakce