Search

Rekonstrukce chaty může být hračkou. Jděte na to chytře

Každý chalupář ví, že práce na víkendovém příbytku nikdy nekončí. Pro mnoho z nich je to relax a prací s hřebíkem a kladivem v ruce opravdu odpočívají. Řada majitelů chat ale takový přístup nemá. Přitom oprava chaty může být opravdu hračkou, stačí jen vše dobře naplánovat a vědět, kde hledat pomoc.

 

Odborníci na počkání

Kotel, komín, nová omítka. Každá oprava, kterou potřebujete na chatě nově, má většinou svého odborníka. A jak se řemeslník nebo stavební firma shánějí? Po hospodách, po známých. Tím si však neověříte cenu, kterou si za práci různí řemeslníci účtují. Pokud  chcete najít odborníka z okolí a navíc  získat více nabídek, zadejte si poptávku.

Stavební materiál nebo dřevo

Nemusíte shánět pouze pomocníky. Oprava chaty si vyžaduje také stavební materiál. Kromě toho nestále nakupujeme spoustu jiných potřebných věcí. Ať už se jedná o dřevo na topení, túje k plotu nebo cihly na novou zídku, nemusíte hledáním toho nejlepšího strávit ani den. Většinou po velkoobchodech, které akorát tak vysají energii. Stačí, když vyplníte poptávkový formulář a nabídky už se pohrnou samy.

 

Jak to celé funguje

Chytrá rada pro rekonstrukci chaty zní, vyzkoušejte webové stránky Poptávej.cz. Jedná se o stránky, které propojují poptávky jednotlivých zákazníků s nabídkami firem a živnostníků. Pokud zákazník vyplní v poptávkovém formuláři lokalitu, poputuje jeho poptávka pouze k odborníkům z okolí. Zájemci tak posílají nabídky přímo na míru a to v řádech několika dnů. Vyplněním krátkého formuláře strávíte jen pár minut a přitom tím ušetříte minimálně den, který byste jinak strávili hledáním dodavatelů. Navíc je tato služba pro poptávajícího zdarma. Vyzkoušejte službu ještě dnes.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *